Општи вело муабети, прашања, совети

Дискусија во форумот 'Велосипедизам' започната од Anonymus1, 2 јули 2005.

 1. Bubache

  Bubache

  Член од:
  27 октомври 2015
  Мислења:
  220
  Допаѓања:
  48
  шо пари и од каде нарача
   
 2. Get flashed

  Get flashed

  Член од:
  15 октомври 2017
  Мислења:
  55
  Допаѓања:
  3
  Апаратчето не ми е оригинално, дали има врска тоа??
   
 3. dvladev

  dvladev

  Член од:
  24 мај 2015
  Мислења:
  279
  Допаѓања:
  111
  1400 денари, Sigma Pure 1 ATS, ebay
   
  На Bubache му/ѝ се допаѓа ова.
 4. dwa

  dwa حشون يماك

  Член од:
  19 февруари 2006
  Мислења:
  2.049
  Допаѓања:
  243
  Предложете некој точкар во околина на маџари-ченто
   
 5. memento

  memento Гостин

  Поевтини велосипеди?
  и ако може линкови од страни, да разгледам ако има
   
  Последно уредено од модератор: 3 август 2018
 6. UncleSam

  UncleSam Будока

  Член од:
  23 јануари 2011
  Мислења:
  269
  Допаѓања:
  508
  Во комплексот одпозади што е према патот за Арачиново, позади 25ти мај основното ќе му дојде.
   
 7. dwa

  dwa حشون يماك

  Член од:
  19 февруари 2006
  Мислења:
  2.049
  Допаѓања:
  243
  Може локација да ми дадеш?

  Sent from my SM-G930F using Tapatalk
   
 8. UncleSam

  UncleSam Будока

  Член од:
  23 јануари 2011
  Мислења:
  269
  Допаѓања:
  508
  https://goo.gl/maps/7LYCwi7VdYS2
   
  На dwa му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Мистичен

  Мистичен Човек

  Член од:
  23 јануари 2005
  Мислења:
  14.051
  Допаѓања:
  868
  Абе ептен кршови се таму, нема ништо асално. Сакав да купам некое бицикло за низ град, али од тоа што го видов, можеш само тетанус да закачиш :)
   
 10. UncleSam

  UncleSam Будока

  Член од:
  23 јануари 2011
  Мислења:
  269
  Допаѓања:
  508
  Јас те разбрав дека ти треба за сервис :D
   
 11. memento

  memento Гостин

  Мислење за овие Trinx и Viper велосипеди?
  За тие што се околу 200 евра..
  Прв пат купувам велосипед па ако може малку помош/совет
   
 12. dwa

  dwa حشون يماك

  Член од:
  19 февруари 2006
  Мислења:
  2.049
  Допаѓања:
  243
  Другари кај да најдам кај нас долна облека со силиконски перничиња?
  Проверив по македонскиве веб шопови немаат ...

  Sent from my SM-G930F using Tapatalk
   
 13. Acohipmk

  Acohipmk Манипулативна кокошка.

  Член од:
  3 ноември 2008
  Мислења:
  1.342
  Допаѓања:
  1.812
  Има во Outdoor, TreskaSport, Probike, Bikestop. Другите не знам.
   
 14. Bubache

  Bubache

  Член од:
  27 октомври 2015
  Мислења:
  220
  Допаѓања:
  48
  да не беше али, повеќето ќе возеа во купаќи, а и овие што продаваат кај нас, што мислиш од каде набавуваат? ем поевтино, ем исто, ем тренд, ем дотеранки...
   
 15. dwa

  dwa حشون يماك

  Член од:
  19 февруари 2006
  Мислења:
  2.049
  Допаѓања:
  243
  Од али овие ги гледам - X-Tiger Men's Cycling Underwear Bicycle Mountain MTB Shorts Riding Bike Sport Underwear Compression Tights Shorts 5D Padded
  http://s.aliexpress.com/ruiM3mYJ?fromSns=Copy to Clipboard

  Sent from my SM-G930F using Tapatalk
   

Сподели преку: