Омилен цртан лик:)

Вашите омилени цртани ликови се


  • Вкупно гласачи
    40

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
hehehe..pukanki i ke go vikanm zaedno da gledame i da se smeeme..hehe
Барем и сок да ми дадеш можеби од толко смеење и можно е случајно да се задавам...
Јас мислам ке биде страшно, ке изгасеме струјата и ке гледаме Courage The Cowardly Dog до сабајле...
PS. Само ако снема пуканки хммм...:pos2: после ке треба со прстот во рака хехе
 

candybabe

~ПЛАВУШКА~
Член од
16 јули 2008
Мислења
588
Поени од реакции
9
Барем и сок да ми дадеш можеби од толко смеење и можно е случајно да се задавам...
Јас мислам ке биде страшно, ке изгасеме струјата и ке гледаме Courage The Cowardly Dog до сабајле...
PS. Само ако снема пуканки хммм...:pos2: после ке треба со прстот во рака хехе

hehehehee..nene nema da snema pukanki ..a svetlo nema da se gasi zatoa sto ne sakam temni mesta :baeh: taka da......hehee
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
hehehehee..nene nema da snema pukanki ..a svetlo nema da se gasi zatoa sto ne sakam temni mesta :baeh: taka da......hehee
Добро... како ке кажеш
btw: Не го наброив Batman во 6 сабајле станував заради него, на цело бев откачен :tv:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Кендибејб, ако продолжиш да ги труеш темите на форумот со коментари пократки од 60 карактери (пошто нема да ме сфатиш - тоа се букви и интерпункциски знаци) кои ја содржат следнава содржина:

"hAihaeaiheahea"

"Pozz"

"lele i jas so nikoj od forumov ne se znam" - пази, ова 50 пати го имаш пишано во темата за запознавање.

"ne te svativ"

":pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:"

И така натаму...

... Ќе бидеш перманентно банирана од форумов. Односно ќе мораш да посетуваш форум кој е еквивалентен на твоето интелектуално ниво. Без навреда, ама на форумов се дискутира - не се пишува само колку да се напише. Дај олади малце со глупи коментари.

Најдобронамерно прифати ја критикава. Ако не се согласуваш - едноставно пресели се на Идивиди на пример.
 

candybabe

~ПЛАВУШКА~
Член од
16 јули 2008
Мислења
588
Поени од реакции
9
Кендибејб, ако продолжиш да ги труеш темите на форумот со коментари пократки од 60 карактери (пошто нема да ме сфатиш - тоа се букви и интерпункциски знаци) кои ја содржат следнава содржина:

"hAihaeaiheahea"

"Pozz"

"lele i jas so nikoj od forumov ne se znam" - пази, ова 50 пати го имаш пишано во темата за запознавање.

"ne te svativ"

":pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:"

И така натаму...

... Ќе бидеш перманентно банирана од форумов. Односно ќе мораш да посетуваш форум кој е еквивалентен на твоето интелектуално ниво. Без навреда, ама на форумов се дискутира - не се пишува само колку да се напише. Дај олади малце со глупи коментари.

Најдобронамерно прифати ја критикава. Ако не се согласуваш - едноставно пресели се на Идивиди на пример.
ok fala ....pa dobro dee mislam treba vreme da se uklopam i nema lutis fala bogu ...pozzz
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
ok fala ....pa dobro dee mislam treba vreme da se uklopam i nema lutis fala bogu ...pozzz
Па ете, јас ќе се обидам да те научам како се дискутира.
Значи - ќе се обидам.

1) Исфрли го тоа "pozz" - нема никаква поента. Сите што користат "pozz" ги сметаме за дечурлана.

2) Пишувај на кирилица (објаснето е со слики).

3) Кога ќе прочиташ тема - прочитај го првото мислење и види што всушност сака авторот на темата да каже, или за што сака да се дискутира. Не треба само насловот да го читаш. Пример беше „Пишуваме на зададена тема - Воз...“ која е тема на која се пишува поезија. Ти на неа си пишала "jas nikogas se neam vozeno so voz :toe:".

Не можеш да очекуваш да се вклопиш ако не ги почитуваш овие основни (непишани) правила.

Pozz.
 
E

`EsCaPe`

Гостин
Џери од Том :) :) :)

И Били и Менди :



Посебно Били.. Хаха, неам видено поглупо суштество :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom