Омилен цртан лик:)

Вашите омилени цртани ликови се


  • Вкупно гласачи
    40

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
a od kaj da gi najdam jas?????:(:(:(:(:(???
Ги имаш на youtube ама јас од друго место ги снимав со подобар квалитет, со програмата еМуле сега не верувам дека ке ги има сите 52 можеби само 30 можеби и помалку
 
S

SSS-Stolica

Гостин
Сонџоку,Том и Џери,и од Дигимон Мет тој со плавата коса дигимонот му беше еден волк
 
Б

БејбиГрл

Гостин
Верверицата (или што и да е) од Ајс Ејџ
Скуби - Скуби ду :)
Тимон и Пумба....така мислам дека се викаа, од Lion King
И еден од оние тројцата Ed, Edd and Eddy многу ми е смешен ама незнам кој точно :)

Го заборавив и она комунистичкото мече - Ушко :pos:
 
D

Daftie

Гостин
Како налетав на темава :)
До пред две минути гледав Били ен Менди, само што ми се симна дел:baeh:
Има торент со сите можни ствари од Били ен Менди, али 17 гига, немав место:pos2:
Фејврит ми се Менди, Грим и Били, а и од Кароџ тој типот Јузлес ли како се викаше...
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Како налетав на темава :)
До пред две минути гледав Били ен Менди, само што ми се симна дел:baeh:
Има торент со сите можни ствари од Били ен Менди, али 17 гига, немав место:pos2:
Фејврит ми се Менди, Грим и Били, а и од Кароџ тој типот Јузлес ли како се викаше...
Баш пред 2 мин. :tv: многу касно хехе
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.370
Поени од реакции
25.099
Како налетав на темава :)
До пред две минути гледав Били ен Менди, само што ми се симна дел:baeh:
Има торент со сите можни ствари од Били ен Менди, али 17 гига, немав место:pos2:
Фејврит ми се Менди, Грим и Били, а и од Кароџ тој типот Јузлес ли како се викаше...
Нееее, тој се викаше Јустис, најдобриот дедо и бабата Мјуриел, и Кориџ Д Кауардли Дог.
Пред една година ги спуштив од нет 99 епизоди се, ќе пуштам некогаш некоја да се смеам така одвреме навреме.:kesa:
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Нееее, тој се викаше Јустис, најдобриот дедо и бабата Мјуриел, и Кориџ Д Кауардли Дог.
Пред една година ги спуштив од нет 99 епизоди се, ќе пуштам некогаш некоја да се смеам така одвреме навреме.:kesa:
А да не си грешка! Не се 99 околу 52 се, јас ги имам сите
 
H

HCL

Гостин
А да не си грешка! Не се 99 околу 52 се, јас ги имам сите
Точно, 52 епизоди се. Барем според Википедија. Или он може ги пресметувал оделно, бидејќи има по два цртана во една епизода. Ама така би биле 104 -3 (поради три соло цртан/епизода) = 101 цртан/епизода.
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.370
Поени од реакции
25.099
Точно, 52 епизоди се. Барем според Википедија. Или он може ги пресметувал оделно, бидејќи има по два цртана во една епизода. Ама така би биле 104 -3 (поради три соло цртан/епизода) = 101 епизода.
Да, по два цртана се во една епизода. Све на све е толку.
 

candybabe

~ПЛАВУШКА~
Член од
16 јули 2008
Мислења
588
Поени од реакции
9
Точно, 52 епизоди се. Барем според Википедија. Или он може ги пресметувал оделно, бидејќи има по два цртана во една епизода. Ама така би биле 104 -3 (поради три соло цртан/епизода) = 101 епизода.
I JAS SAKAM BE PAAAAAA
 

Kajgana Shop

На врв Bottom