Омилен телефон?

SANCTIMONIOUS

Мејд Ин Мацедониа
Член од
21 март 2006
Мислења
1.302
Поени од реакции
9
replika

Emma напиша:
a be ti si go videl samsungov (e530) idi do google, odma ke ti otvori, pa pisi posle:kajg:

овој телефон ти се допаѓа???
според мене убав му е дизајнот за женските а од опцииите нема ништо, би ти препорачал да одбереш друг телефон:mist:
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
moeto telefonce....:(:(
kakvo e kako bonbonce takvo rozevko...mmm.mmmm moram da si go kupam
 

IV43

Perfect in all imperfection
Член од
10 јануари 2006
Мислења
1.168
Поени од реакции
3


Мојот е ваков, и најзакон ми е, се има од опции, уствари од опциите мене шо ми се потребни:)
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
Omilen mi e mojot Siemens AX72...Mnogu mi e zakon dizajnot,ima se so mi treba abe BONBONA :je:
 

MoNa`

Do you believe in perfection ?
Член од
18 април 2006
Мислења
1.702
Поени од реакции
6
Kazete mi mene dali da zemam samsung d500 ili sony ericson w550i ???? Ili pak kazete mi nekoe ubo telefonce do 15000 !!:):) plsss help me:)

 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
Moha ubao telefonce do 15000 moes Motorola L6 ili L7 da si zemes zatoa so imaat dobri funkcii dizajn a i mnogu se tenki taka da razmilsli. A pomegju D500 i toj drugiot Sony ericsson bi ti preporacal D500.
 

MoNa`

Do you believe in perfection ?
Член од
18 април 2006
Мислења
1.702
Поени од реакции
6
Hmm...rabotata e sto nejkam Motorola mobilen:) sakam ili samsung ili sony ericson .Ako ti teknuva nekoj ubav samsung ili sony ericson do 15000 kazi mi p.s.da ne e mn golem:)
 

MoNa`

Do you believe in perfection ?
Член од
18 април 2006
Мислења
1.702
Поени од реакции
6
Aaa go imam videno ovaj :( pa mojot stariot e nesto slicno na nego nejkam pak ist:( a inaku e tipicen zenski telefon !:) Btw.jas sakav sony ericson w550i onaj pogore so e super opcii ima 5ka se ama mene mi e za debelinata ...a i ovaj samsungov ima isto debelina ko nego toj mozebi i poslab e:raz:

 
Член од
17 март 2005
Мислења
11.493
Поени од реакции
1.585
Mene najmnogu mi se bendisuva dizajnot na Samsung, deluvaat nekako naj-konzervativno no sepak "oshtro", iako prodavachive gi stavaat vo vtor plan, za zhal.

Ne znam kakov e kvalitetot na Samsung, t.e. dali e polosh od drugite, no estetski linijata za mene e odlichna! Vekje 4-5 godini sum primetil deka tie mi go fakjaat okoto, a prodavachite se "ischuduvaat" koga kje gi prasham za niv, demek ne se tolku kul kako ostanatite.

Pred da go kupam posledniot telefon pred nedal dena ("pebble"), gi poglednav ovie od Samsung:

Samsung A900i:





Samsung zx10





Samsung P777:

http://www.mobilealmanac.com/phones/164.jpg
 

Мар мар

Take me to paradise
Член од
9 август 2006
Мислења
1.294
Поени од реакции
11
MoNa` напиша:
Hmm...rabotata e sto nejkam Motorola mobilen:) sakam ili samsung ili sony ericson .Ako ti teknuva nekoj ubav samsung ili sony ericson do 15000 kazi mi p.s.da ne e mn golem:)
mozit jas da ti predlozam? Mislam deka najubo ti e da si zemis samsung E-530 (15 000 e) i + specijalno namenet za zenski, a ako sakas sony ericsson mojs da si zemis W600 ama toj e malce posolen
 

Мар мар

Take me to paradise
Член од
9 август 2006
Мислења
1.294
Поени од реакции
11
MAR MAR напиша:
mozit jas da ti predlozam? Mislam deka najubo ti e da si zemis samsung E-530 (15 000 e) i + specijalno namenet za zenski, a ako sakas sony ericsson mojs da si zemis W600 ama toj e malce posolen
ups sorry ne go procitav to deka ne sakas samsung e-530
 

Kajgana Shop

На врв Bottom