Омилени клубови

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.512
Поени од реакции
47.775
Покрај Милан имам симпатии према Атлектико Мардид,Тотенхем,Ливерпул(знам али зверови се :)) и ПСЖ :P
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.704
Поени од реакции
11.127
Покрај Милан имам симпатии према Атлектико Мардид,Тотенхем,Ливерпул(знам али зверови се :)) и ПСЖ :P
Немој не ме радуј, :icon_lol: истите педери иако ги тепавте во финале, 2 години претходно ве ебаа, немој вака сеа брат...башка и најлузерска екипа си зел да ја обожуваш ебате...20 години титула не виделе ебаго, добри ти се Тотнем не оваквај и ти сеа :icon_lol:
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
ЈУВЕНТУС на прво место !!!
од Англија - Фулам
од Шпанија - Атлетик Билбао
од Франција - Рен
од Германија - немам
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.512
Поени од реакции
47.775
ради Торес бе не за друго,ја дека го пратам него цел живот и кај иде он за нив сум....ако иде у Интер и за нив ќе навијам :):)
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.704
Поени од реакции
11.127
ради Торес бе не за друго,ја дека го пратам него цел живот и кај иде он за нив сум....ако иде у Интер и за нив ќе навијам :):)
Е Торес Селанецот со румени образи е играчиште, факат!
btw покрај Јунајтед, поштуем и Милвол, Ѕвезда и Олимпијакос (ако се грчки кучиња)...
 
Член од
17 декември 2008
Мислења
4.232
Поени од реакции
3.868
Најомилен Милан полсе него Челси други немам.:toe:
 

rocknrolla

онака
Член од
25 јануари 2009
Мислења
16
Поени од реакции
0
ЛИВЕРПУЛ

МИЛАН РАБОТНИЧКИ

РЕАЛ М ЊУ ЏЕРСИ НЕТС

Немој не ме радуј, :icon_lol: истите педери иако ги тепавте во финале, 2 години претходно ве ебаа, немој вака сеа брат...башка и најлузерска екипа си зел да ја обожуваш ебате...20 години титула не виделе ебаго, добри ти се Тотнем не оваквај и ти сеа :icon_lol:


Ја искрено да ти кажам вака како голем и долгогодинешен фан на Ливерпул ме чуди како другите луѓе не навиваат повеќе за Ливерпул. :))) Така играат со срце, понекогаш и многу атрактивно мислам дека нема шанси да каже некој многу педерски ги добиваат утакмиците или да не ти се симпатични.

Се надевам годинава ќе се прекине 20 годишниот пост од титулата во Премиер лигата и на крај на сезона ЖЕРАРД ќе подигне еден така поголем пехар на среде Енфилд Роуд. :))

А ако бидеме реални, до сега во европа оваа сезона најдобар играч е дефинитивно Стивен Жерард. И Меси.
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Работнички пред се!!!
Манчестер Јунајтед, Барселона,Динамо Загреб, Баерн М. доаѓаат потоа. :)
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.704
Поени од реакции
11.127
1.Ја искрено да ти кажам вака како голем и долгогодинешен фан на Ливерпул ме чуди како другите луѓе не навиваат повеќе за Ливерпул. :))) Така играат со срце, понекогаш и многу атрактивно мислам дека нема шанси да каже некој многу педерски ги добиваат утакмиците или да не ти се симпатични.

Се надевам годинава ќе се прекине 20 годишниот пост од титулата во Премиер лигата и на крај на сезона ЖЕРАРД ќе подигне еден така поголем пехар на среде Енфилд Роуд. :))

2.А ако бидеме реални, до сега во европа оваа сезона најдобар играч е дефинитивно Стивен Жерард. И Меси.
1. Супер е тоа што си навиваш и си го сакаш тимот, јас за Јунајтед навивам уште од дете (уште кога Стив Брус беше капитен)...така да истото што ти го викаш за твојот тим, го тврдам јас за мојот и многу повеќе :wink:
А дали постот ќе се прекине, ќе видиме...

2. Супер за Жерард, лидер е момакот дефинитивно, останува во мај да видиме што како и дали во декември ќе земе за најдобар играч, тоа е...

Дотогаш Кристијано е д бест, сакале нејќеле сите ние...


Long Live United!
 

Чекич

Мајкл Оливер судиски боготац
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.998
Поени од реакции
6.305
ради Торес бе не за друго,ја дека го пратам него цел живот и кај иде он за нив сум....ако иде у Интер и за нив ќе навијам :):)
пази што си рекол. те држам за збор душман :)
 

blaster1

Искусен Кајганџија
Член од
16 декември 2008
Мислења
777
Поени од реакции
26
Најомилен ми е Manchester United а после него се:Баерн М.Интер,CSKA Мoskva,Фенербахче...
:salut:
 
Член од
18 јули 2008
Мислења
26
Поени од реакции
0
haha dobra tema
1-MILAN
2-villareal
3-newcastle
4-baer l.
5-redstar
6-i sekako VARDAR:salut:
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.019
Поени од реакции
22.926
1.БАРСЕЛОНА
2.Ливерпул
3.Рома
4.Лацио
5.Вердер
6.Бордо
7.Динамо З.
8.Црвена Ѕвезда
 

Kajgana Shop

На врв Bottom