Омилена песна од жанр кој не го слушате? Која е вашата guilty pleasure песна?

smihajlo

Superposition, Relentless
Член од
11 август 2010
Мислења
3.668
Поени од реакции
4.397
Јас сум како овој типацот на видеото со тетоважата на врат(i listen from abba to antrax или барем вака го разбрав). Или во превод не се ограничувам на жанр ако ми се свиѓа песната си ја слушам.

На мобилен имам од најлигаво до нај хард кор, повеќе пати сум наишол на коментари еве да речам несоодветни кога ќе пуштам некој песна или пак ќе побарам некоја песна да се пушти по моја желба.

Ова реално ниту ми пречи ниту ми е срам кој не му се допаѓа ќе се навикне :свиркам:
 

Gregor

Оbserver
Член од
6 февруари 2013
Мислења
1.021
Поени од реакции
1.935

Љубим је у окце плаво.

Моментално навуко сам се на:

Крави ми шетаат низ канцеларија.
 

Curious

пичкин дим
Член од
24 јули 2007
Мислења
1.646
Поени од реакции
1.895
Ептен guilty pleasure.... :facepalm:
Ова ти е како бугарски чалга-фолк певаљки... на стероиди.

Иначе песнава ми ја шернаа, као глеј ги Русиве, отидоа full retard....


И на оваа ми текна отпосле....
...sometimes i like'em chunky.... dont judge....
 
Последно уредено:

Благоев

The Spartan General
Член од
8 јануари 2014
Мислења
1.357
Поени од реакции
2.087
Јас сум како овој типацот на видеото со тетоважата на врат(i listen from abba to antrax или барем вака го разбрав). Или во превод не се ограничувам на жанр ако ми се свиѓа песната си ја слушам.

На мобилен имам од најлигаво до нај хард кор, повеќе пати сум наишол на коментари еве да речам несоодветни кога ќе пуштам некој песна или пак ќе побарам некоја песна да се пушти по моја желба.

Ова реално ниту ми пречи ниту ми е срам кој не му се допаѓа ќе се навикне :свиркам:
Кори Тејлор од Слипнот/Стоун Саур изведува доста хардкор песни и одлични балади.

Мај гилти плежр е....
Проследено со
 

Kajgana Shop

На врв Bottom