Октопод ги предвидува резултатите на Светското превенство

Член од
6 април 2009
Мислења
6.146
Поени од реакции
2.985
Секоја чест за Паул, нема што друго да се каже. Има некој информација дали ќе го типува финалето?
 
Член од
26 октомври 2009
Мислења
273
Поени од реакции
33
Веќе верувам во октоподов! Го терам татко ми сега да го шитне станот сега да го ставиме земјата на која ќе слета чудово! :))))
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
МАМЕ ТИ ЈЕБЕМММММММ ОКОТПОДСКОООО :zver::pos::pos::pos::pos:
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
12.768
Поени од реакции
9.888
Царрррррррррр :) Браво мајсторе.... дали ќе го типува и финалето ??
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Ова окопусиво маме му ебам,како типуе без страв...требаше да стаам едно 100 евра на Шпанциве вечерва,ке ми се вратеа тродупло :pos:
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.901
Поени од реакции
7.430
За тие што прашаа,не нема да го типува финалето бар така треба,бидејки ги типува само натпреварите на Германската репрезентација,мислам дека ќе типува на Уругвај-Германија,ако не го обесат до тогаш:baeh:
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
12.768
Поени од реакции
9.888
А кога им погаѓаше убаво им беше :) Швајзени швапски :pos2:
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
За време на утакмицата помегу Уругвај и Германија,Ангела Меркел ке го јаде вкусниот октопод Пол :pos::pos:
 

bRutal savaGe

ಠ_ಠ
Член од
10 јули 2009
Мислења
4.213
Поени од реакции
88
е ако де, вајда ќе го типува мечот за бронзата, Германија - Уругвај...
ајде Паул пророку наш, сакам да јадеш од Уругвајскиот сад па да ќариме уште нешто :tv:

дај побрзо некој милијардер нека го откупи ѕверов, пред да го печат швабиве или закољаат кладилнициве па да објавува инсајдери на нет :tv:

www.paulthetipster.com :)
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Алал му вера!!!
Се каам што не уплатив...
Октоподчево е нешто нај ѕверско што искочило од Германија !
 
F

fantomX

Гостин
Ко велев со време пиштол, сега германциве нека траат и нека ќутат. Нема сега пиштол или скара, или шо и да е. Тој чека јадење кутриот, тие му даваат канти со знамиња. Ебаго...
Барем ги предупреди, ако ништо друго. :icon_bigg
 
P

PoisonLady

Гостин
Колку што јас знам,октоподот ги типува исклучиво натпреварите на Германија,што би значело дека финалето нема да го прогнозира.
 
F

fantomX

Гостин
Колку што јас знам,октоподот ги типува исклучиво натпреварите на Германија,што би значело дека финалето нема да го прогнозира.
Абе на створењето му се јади, тој чека јадење, не знамиња. Нека му спуштат канти сега со знамиња од Холандија и Шпанија, пак ќе земи од некоја. Значи, до луѓето е работава. :)
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Колку што јас знам,октоподот ги типува исклучиво натпреварите на Германија,што би значело дека финалето нема да го прогнозира.
Ама затоа ке го прогнозира мечот за третото место :tv:

Бар така треба да биде...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom