Од ѕвонењето на мобилниот растат цицки!

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Пробајте да се приближите со вашиот пенис до звучниците на вашиот телевизор при емисии од типот на Брзи Пари или Трезор. Испробано, функционира.
Конечно надеж и за моето пенивче:pipi:
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
cisti gluposti
 
Член од
4 октомври 2008
Мислења
4.014
Поени од реакции
1.247
Пробајте да се приближите со вашиот пенис до звучниците на вашиот телевизор при емисии од типот на Брзи Пари или Трезор. Испробано, функционира.

:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.564
Поени од реакции
33.822
Точно е!

Eдно лето, имав една женска. И нели лето на шорцеви, нема каде да чуваш мобилен.
Па го ставав меѓу нив. Доаѓаше ко boob-phone holder.И кога ќе заѕвонеше нејзе и се дигаа. +3см визуелно!
Стара верзија од рингтонот, јебига. Плус пиратерија.

Виски и пиво не се меша.
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
449
Поени од реакции
16
Значи од сеа цел кредит на телефонот го инвестирам во градите на женска ми :pos2:само ако не делува
 

kostovska

Рокенролистика :))))))
Член од
22 јануари 2009
Мислења
368
Поени од реакции
11
заклучок ЛУЃЕ ЧУВАЈТЕ ГИ МОБИЛНИТЕ ВО ПРСЛУК ЗА ДА ИМАТЕ ГРАДИ КАКО ЦЕЦА :vozbud::vozbud::vozbud: која глупост пред некој ден ова го прочитав....пишуваат глупости колку само да пополнат празно место во тоа весниците !
 

DonJas

Married and Happy
Член од
22 јуни 2008
Мислења
2.651
Поени од реакции
586
заклучок ЛУЃЕ ЧУВАЈТЕ ГИ МОБИЛНИТЕ ВО ПРСЛУК ЗА ДА ИМАТЕ ГРАДИ КАКО ЦЕЦА :vozbud::vozbud::vozbud: која глупост пред некој ден ова го прочитав....пишуваат глупости колку само да пополнат празно место во тоа весниците !
си пробала па знаеш дека не фукнционира??? :smir::)
 
М

Мрак

Гостин
А може на глава да го носите,малку може ќе подпорасне тоа мозокот.Плус ќе вежбате правилно одење,плус нема да бидете згрбавени:helou:
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
а да ми најдете мене таков ринг тон... и ќе ви ставам на сите кредит да ми ѕвоните...:)
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
583
И оваа мора многу да има користено мобилен?

 

Кралот Марко

Не прилепчанецот, ами Јас
Член од
6 ноември 2008
Мислења
3.969
Поени од реакции
278
Ова ќе да е интересен бизнис за жените. Ќе можат да донираат гради. Зррррр телефон, наааа толкави гради. Продај ги. Пак, зррр телефон, наааа толкави гради. Продај ги. И се така по неколку реколти на гради ќе можат да берат во еден месец. Па сметајте. И оп, субвенции од влада за за женска града!:pos2:
А да прашам под фолија или на отворено!:kesa:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom