Од што се плашите?

pinky**

..all over again..
Член од
16 декември 2005
Мислења
383
Поени од реакции
4
Od Boga!Normalno i drugi zemni stravovi no pretstavuvaat sitnici vo sporedba!
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
Се плашам од миризбата на стоматолошка ординација и највеќе од земјотрес-страшна и ужасна смрт! грррр се наежиФ! едит:и малце од headshot :wink:
 

Kir4e

OdPrilep Ebago
Член од
1 февруари 2007
Мислења
269
Поени од реакции
5
I mene od Stomatoloska ordinacija mi e strav .. mislam od toa masinata .. koga ke pocne da zue .. auuu se naezuvam.. i sto taka mi e strav i od Pajak .. osobeno od domasnite pajaci :)))
 
Член од
3 август 2006
Мислења
92
Поени од реакции
1
Јас имам страшна фобија од пајаци. Мислам знам дека се малчки и јас сум 1000 пути поголем од нив ама ипак ме фрикаат ненормално. Межеби е така зашо знам дека има 40000 видови отровни пајци а и кузнае колку не откриле сеа..........Пајаци гррррррррррррррр....
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
se plasam od visocina, ne deka e mnogu visoko , tuku od stravot od paganje, od zmii i sekakvi insekti.
 
Член од
29 јули 2005
Мислења
2.973
Поени од реакции
178
Од земјотреси........а Скопје е такво подрачје кај што има често земјотреси.Ох леле
 
Член од
15 февруари 2007
Мислења
82
Поени од реакции
1
PAJACI!!! Odvratni sustestva... Koa ke vidam i milimetarsko pajaciste vristam.... Odvratoooo... I od drugi insekti se vadam od takt.. Ali najvise od pajaci...
 
Член од
7 февруари 2007
Мислења
227
Поени од реакции
0
Не се плашам од ништо како од ЗМИИ. Пластични, гумени, дрвени и вистински..... СЕПАК Е ЗМИЈА
Знам дека е ненормално ама...........
 
Член од
18 февруари 2007
Мислења
69
Поени од реакции
2
Zmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, i nesta otrovniiiiiiiiiiiiiiiiiiii, i pceli, osi i bumbari :)
 

ada

Модератор! ок?
Член од
21 август 2006
Мислења
5.706
Поени од реакции
566
Се плашам од интелектуална и емотивна празнотија, од изолираност, од сопствениот бес и инертност, од егоизам,медиокритети, отгрлање и нечовечност.
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
se plassam od faktot sto ne me plashi nisto :)..psihopatski luge me plashat
 

Kajgana Shop

На врв Bottom