Од што се плашите?

Mia

Whisper of an angel
Член од
22 јануари 2006
Мислења
579
Поени од реакции
5
panicno se plasham od zemjotresi :ija: :ija:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.196
Поени од реакции
34.431
Mia напиша:
panicno se plasham od zemjotresi :ija: :ija:
Незнам, мене па баш ми е интересно кога ќе здрма некој земјотрес. Не ме сфаќајте погрешно, не од оние што рушат згради, туку од оние што ги протресуваат теткиците кои панично излегуваат од зграда трчајќи само со престилка на нив и цигара во уста. После, долу, чекаат еден саат да се „стабилизира“ земјиштето, чурат цигарчиња и оговараат на велико.

Баш е интересно.
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Acid напиша:
Незнам, мене па баш ми е интересно кога ќе здрма некој земјотрес. Не ме сфаќајте погрешно, не од оние што рушат згради, туку од оние што ги протресуваат теткиците кои панично излегуваат од зграда трчајќи само со престилка на нив и цигара во уста. После, долу, чекаат еден саат да се „стабилизира“ земјиштето, чурат цигарчиња и оговараат на велико.

Баш е интересно.
Тоа да,колку случји имало такви ееееееејјјјјј!!!!!
Физика професорката во средно така направи еднаш-здрма еден ЕПТЕН мал земјотрес и она дневникот под мишка и да ја нема!!!!
 
Член од
16 февруари 2006
Мислења
2.830
Поени од реакции
21
Од администраторите во форумов можат да банираат :):):):):)
 
Член од
2 јануари 2006
Мислења
325
Поени од реакции
34
од игли дефинитивно змии и такви чуда
 

love

The one and only
Член од
2 мај 2006
Мислења
716
Поени од реакции
1
Strav mi e navecer da se vrakam sama doma koga nema nikoj po ulicite.Imam custvo kako nekoj da odi zadmene,srcevo mi cuka sto na sat,ponekogas se vrtam,a ponekogas mi e strav da se svrtam i samo pocnuvam da brzam i odvaj disam.Strav mi e od gluvci,mozi ne mi e tolku strav tuku mi se gadni i jezivi.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom