Од што се плашите?

NaTaLi

BabaSera pod Ste4aj
Член од
22 април 2006
Мислења
1.061
Поени од реакции
17
Od prirodni nepogodi, pozari, poplavi.... a, da i od zmii i ludaci imam :ija:
 
Член од
3 мај 2006
Мислења
23
Поени од реакции
0
Od manijaci. Ama ne od onie shto otvaraat mantili vo park, tuku od onie posuptilnite...grrrrr
 

Slatka_Mala

devoid of concept
Член од
15 февруари 2006
Мислења
477
Поени од реакции
11
Искрено - од ништо посебно...сите ми се некои мали и минливи стравови кои вака - така успевам да ги победам...ама најмногу од самата себеси се плашам. Зошто? Понекогаш реагирам како воопшто да не сум ЈАС - таа што се сакам и познавам...
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Од височина, од бубачки и од преоѓање преку Вардар навечер (гррр, тука не мислам само на Турска чаршија него и на Чаир...)!
 

^Killer^Boy

HeLp Me
Член од
15 март 2006
Мислења
153
Поени од реакции
2
Da idam navecer u WC,ali deka spijam sam u soba koa ke si legnuvam gledam vo televizorot.neka pogodi nekoj zaso?pa koa go gleav prstenot mi bese strav vecerta da ne mi izleze taa:).pa zatoa sea gleam u televizorot,da bidam spremen da se tepam so taa:):):)
 

Ann.

Queen of Nature
Член од
27 април 2006
Мислења
504
Поени од реакции
50
Од пајаци и други некои гадни инсекти:ija:
 
Член од
12 март 2006
Мислења
354
Поени од реакции
1
Mozda glupo ke vi zvuci ama mene najmnogu mi e strav od zhabi.
 
Член од
6 мај 2006
Мислења
1.890
Поени од реакции
4
само од Господ и толку
 

albanian_boy

pershendetje te gjitheve
Член од
14 април 2006
Мислења
252
Поени од реакции
10
jas se plasam edinstveno samo od Gospod i od nikoj drug ,e da vi kazam deka imam fateno zmija so raka i ne bese tolku strasno toa:))) ha ha ajde so imate da se plasite od zmii,insekti,i dr samo od Gospod treba da se plasite samo toj moze se da pravi samo za nekolku sekundi ..........
 

*P|nK_G|rL*

~Pretty in Pink~
Член од
21 мај 2006
Мислења
761
Поени од реакции
5
Ne se sekavam dali iam pisuvano na temava, ali najvise se plasam od PAJACI i ZMII. Najodvratnite sustestva na planetava!!
 

Wuppy

۞HyperBaby۞
Член од
22 мај 2006
Мислења
467
Поени од реакции
1
Знаете од што се плашам...од се што може да ми го земе животот..од се што може да ми наштети мене и на моите најблиски...е од тоа се плашам дека некој ден ќе се случи нешто што многу ќе ме повреди:icon_frow
 

Stefanos_M

Moscow_Boy
Член од
23 април 2006
Мислења
563
Поени од реакции
0
Se plasham da im stane neshto na onie koi gi sakam
 

I am a bitch

Мачкица
Член од
24 февруари 2006
Мислења
2.016
Поени од реакции
2
Се плашам нешто да не им се случи на оние кои ги сакам, многу се плашам од болести..истотака не поднесувам инсекти поготово во последно време.
 

Marata

kinky
Член од
9 мај 2006
Мислења
473
Поени од реакции
3
дека ќе останам сама...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom