Од што се ежите?

MarinkaUSA

~I like myself the way I am~
Член од
7 февруари 2008
Мислења
180
Поени од реакции
3
Се ежам од гриз на јаболко или некој кога ќе лупи јаболко пред мене....ужас!:kesa: исто и мајка ми. А видам такво нешто бегам како попарена или ја бркам одредената особа надвор од просторијата. а брат ми пак се ежи да допре праска со мов, не од оние бричените. (фруит ежење фамили)
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Пукање на прсти на раце. Не само што ме ежи, туку ми е и најсељачка ствар за правење у јавност.
 

BiG_kIsS

You talk too much... Let me shut you up
Член од
4 септември 2007
Мислења
3.414
Поени од реакции
2.923
Креда или нокт кога ќе зачкрипи.... И нешто трагично кога гледам....
 
Член од
29 април 2008
Мислења
184
Поени од реакции
9
jas se ezam mn koga sum na PIKO i koga licnosta so koja imam orgazam koga me lize za bradavicite

a od ckripenje struganje i slicno ne se ezam
 

Тањушка

pretty mama
Член од
17 јануари 2006
Мислења
365
Поени од реакции
29
Зборуваме за она гадното ежење, така? Гледам некои го спомнуваат пријатното.

~речиси се` од горенаведеното...она со кршењето на долг нокт намачкан со креда од табла...ауууууууу
~синтетикојна...алишта од синтетика, полиестер
~допир на прстите после долго капење кога се онака згужвани
~мов на праска
~некој погоре спомна облекување на чорап/хулахопка. Да, посебно од оние месо-боја, а петица неистриена, закоравена и ја зафаќа чорапата...леле, умрев
~и секако, стоматолошката машина за бушење зЗзЗзЗзЗзЗабиииии.
 

Alek_Sk

If you wanna learn something, bring your mothers!
Член од
14 септември 2007
Мислења
614
Поени од реакции
18
Се ежам само од една работа:shok: некој кога си чепка рана:shok:ја можам дупка во нога да си направам од чепкање и ич да не се наежам, ама кога ќе видам некој друг како чепка...
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
Пукање прсти...бљак..ме научија сите и намерно пред мене ги пукаат.
исто ме ежи (ова најмногу), ко ќе излезиш од капење, и рацете избрчкани и да почнеш вака да правиш :zlo:
 
M

**MEMORY**

Гостин
Стиропор, понекогаш весници и памук...
+
гласот на Whitney Houston на една изведба во живо за "I will always love you", и гласот на Тоше за "Зајди зајди" и за "Con TePartiro"...
+
Кога љубовта ме бакнува на врат... Уфф.
 
Член од
22 август 2007
Мислења
550
Поени од реакции
16
Многу се ежам кога некој трие виљушка од тањир или нешто слично.
 
Член од
22 август 2007
Мислења
550
Поени од реакции
16
А да или коа ме бакнуваат по врат.
 
Член од
26 јуни 2008
Мислења
79
Поени од реакции
3
Se ezam od pesni koi mi znacat,koga nekoj e sreken,koga nekoj ke mi huhne po vratot,licno od mnogu raboti :kesa:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.109
Поени од реакции
44.582
:bip::bip::bip:

____________
од креда и стиропор трљање..
 

Maryah.C

Be a bee
Член од
9 јуни 2006
Мислења
4.001
Поени од реакции
710
Oд:
- пукање на прсти ( а уште повеќе ме нервира кога некој продолжува а знае дека ми смета)
- гребење по ѕид со нокти
- пуцкање со нокти ( ова незнам како да го објснам ) :)
- креди или бришење табла со сув сунгер
- чкрипење со заби
не ми текнува друго
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
Oд:
- пукање на прсти ( а уште повеќе ме нервира кога некој продолжува а знае дека ми смета)
- гребење по ѕид со нокти
- пуцкање со нокти ( ова незнам како да го објснам ) :)
- креди или бришење табла со сув сунгер
- чкрипење со заби
не ми текнува друго
исто и мене ми се чини ова е универзално ...појке од ова се ежат
 

Kajgana Shop

На врв Bottom