Од колку години излегувате во град?

~BlueBerry~

*I love my dreams*
Член од
8 јануари 2008
Мислења
1.101
Поени од реакции
63
хмм... во 6то по забави до 10ипол и после крај на 7мо 8мо некаде по кафиќи :)
 
Член од
18 февруари 2009
Мислења
480
Поени од реакции
38
iam 22 i 22 god sum "U" grad a nekoi sto se od okolni sela i idat "U" centar u skopje neka se izjasnat:pos2:
 

џо!

Фаличниот Ром
Член од
31 октомври 2009
Мислења
519
Поени од реакции
52
10 години.
-Постојано почнав да искачам на 11/12 години.
Али никад не ме прашале до колку ќе бидам надвор:vozbud::vozbud::vozbud:
 
T

Torchyrus

Гостин
Аиии ајде да ја обновам темаца малце па мож и некој друг ќе пише после мене
Излезен сум уше од забаваче , али за прв пат во кафич излегов коа бев шесто за седмо одделение и од тогаш се поретко и поретко пропуштам да преседам викенд дома ,а во тек на неделата за летен распуст ретко се прибирам дома и за време на денот освен ако не ропам онлајн покер или со другарите ако не играме Pes , иначе ме пуштаат до колку сакам (рекорд ми е 6 сабалје да си дојдам дома , сонцето го дочекавме во Импакт и секако ние бевме тие шо го затворивме заедно со келнерите , а да таа вечер и ние го отворивме :ROFLMAO:, се случувало ич да не си идам ако отидам да спијам кај некој другар ) од дома ми викаат само да не се враќам пијан , ама знаеш мене ми и добро и коа пијан се враќам само сам да се враќам оти ко ме враќаат други е тогаш е малце заебанко ... :)
Поздрав до детето шо стаи прв лајк на мислењево он ме има една вечер носено дома , да му се заблагодарам и тука :ROFLMAO::ROFLMAO:
 

Факе

Highbury–the Home of Football
Член од
6 март 2010
Мислења
9.467
Поени од реакции
10.171
Паа,некаде пето за шесто.Тој период,али онака турбо,шо се вика сваки дан од 7 :)
 

КвикСилвер

Модератор
Член од
28 март 2010
Мислења
4.544
Поени од реакции
5.855
Во 4 до бисер само, 5-6 каде сакам. И во 4-то можев да залутам во град али многу ретко
 
Член од
14 август 2010
Мислења
5.508
Поени од реакции
5.821
после завршување на 8мо, и максимум беше до 1 да седам, после право дома:)
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
во град не излегувам.. Јас живеам во ГРАД! А за во чаршија ако мислеш.. почнав да излегувам од 14 години ;)
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.368
Поени од реакции
4.897
Во град излегвам од 10 години, а во кафичи,ноќни клубови и сл. срања сеуште не излегвам фала богу (иначе атеист сум..) се разбира со исклучоци...
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
12.768
Поени од реакции
9.888
Во град излегвам од 10 години, а во кафичи,ноќни клубови и сл. срања сеуште не излегвам фала богу (иначе атеист сум..) се разбира со исклучоци...
И твоите дома ако ти рја разберат реченицава.... секоја чест
 

Kajgana Shop

На врв Bottom