Од колку години излегувате во град?

betogrozdanov45

мајстор за гибаници
Член од
26 октомври 2005
Мислења
1.549
Поени од реакции
6
Од колку години излегувате во град?
Просто и едноставно...

Ја сеа иам 15, а знам дека поќнав да излегувам на 13 години у Беверли у Сити: ))))

Иам другари шо се сеа пва година, а уште не излегуваат па да ги е*ам ај вие кажете од колку години искачате, па да видат они...


:kajg::kajg::kajg::kajg::kajg::kajg::kajg::kajg::kajg::kajg::kajg::kajg::kajg:
 
Член од
29 јули 2005
Мислења
2.973
Поени од реакции
178
betogrozdanov45 напиша:
Од колку години излегувате во град?
Просто и едноставно...

Ја сеа иам 15, а знам дека поќнав да излегувам на 13 години у Беверли у Сити: ))))

Иам другари шо се сеа пва година, а уште не излегуваат па да ги е*ам ај вие кажете од колку години искачате, па да видат они...


:kajg::kajg::kajg::kajg::kajg::kajg::kajg::kajg::kajg::kajg::kajg::kajg::kajg:
Па сигурно тие другари не сакаат да искачаат поради причини кои не се објавуваат!
 
Член од
8 април 2006
Мислења
4
Поени од реакции
1
I ja iskacam od 13. a za toj so e prva i ne iskaca- kazi mu deka e bot. :)
 

betogrozdanov45

мајстор за гибаници
Член од
26 октомври 2005
Мислења
1.549
Поени од реакции
6
Епа другарче шо не искачаш а читаш ова- БОТ СИ; ))
 
Член од
11 февруари 2006
Мислења
1.744
Поени од реакции
0
Јас искачам од 7-мо
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Излегувам од седмо одделение,тоа му доаѓа некаде...на 13 години :pipi:
 
Член од
2 февруари 2006
Мислења
1.500
Поени од реакции
160
И јас од тука негде во 7 одделение т.е 13 години, а по журки од 15
 

dwa

Член од
19 февруари 2006
Мислења
2.233
Поени од реакции
349
8 mislam sum zaboravil :)
 

PuMbA

BUCENCE
Член од
22 февруари 2006
Мислења
1.064
Поени од реакции
2
јас искачам од 11 год
 
B

babsy

Гостин
Хаха какво прашање (ова за тие што се од селата е наменето?)...пошто ``Град`` е заебан поим....Се шалам ипак ја иам поентата...
Првпут сама (без сестра ми) искочив у 5то за 6то одделение у бившо МНТ сега La Fabrique и тоа на журка (Astral Projection)
Излажавме со најдобрата другарка дека ќе спиеме една кај друга и останавме на журка до 6 саат сабајлето... После два дена не провалија и добивме јака казна за неколку месеци...:(
 
Член од
19 јануари 2006
Мислења
257
Поени од реакции
0
Хммм па мислам од 6 или 7одд не дека е оддамна ама не сум сигурна баш.Отприлика 12-13.
 
Член од
3 јануари 2006
Мислења
1.200
Поени од реакции
10
Од 12 год т.е. 6то одд, и тоа излевање до 5 саат сабајле секој четврток-петок-сабота-недела (овоа преку летото беше)...изгледав ептен постара 16-17 год па си користев шанса. Али сеа ептен ми е криво пошто сеа све ми е здосадено, боље ми е дома да си поседам со друштво отколку да идам по дискотеки.
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
Некаде од 14 год. почнав да излегувам навечер со друштво...инаку пред тоа се шетавме со другарки до 7-8 часот навечер преку викенд .:)
 
Член од
2 февруари 2006
Мислења
1.500
Поени од реакции
160
babsy напиша:
Хаха какво прашање (ова за тие што се од селата е наменето?)...пошто ``Град`` е заебан поим....Се шалам ипак ја иам поентата...
Првпут сама (без сестра ми) искочив у 5то за 6то одделение у бившо МНТ сега La Fabrique и тоа на журка (Astral Projection)
Излажавме со најдобрата другарка дека ќе спиеме една кај друга и останавме на журка до 6 саат сабајлето... После два дена не провалија и добивме јака казна за неколку месеци...:(
И мене првата журка ми беше со Astral Projection од вас (Digital Dance) организирана во La Fabrique кога го претставуваа албумот TEN
 

Kajgana Shop

На врв Bottom