Од колку години излегувате во град?

shadow_rr

Resistance is Futile
Член од
8 јули 2006
Мислења
1.807
Поени од реакции
323
На 14 - 15 години во парк, а по дискотеки сеуште не излегувам :)
 

.:TINA:.PINK

.:oksimoronka:.
Член од
17 август 2008
Мислења
354
Поени од реакции
16
ne znam toco od koga, posto mnogu od mala pocnav da izleguvam vlecejki se so bratucedite....onaka oficijalno od 5to po parkot,7mo veke po kafici, 8mo i prva po diskoteki, sea treta na kade duva veterot tamo sum..:pos2:
 

Tea ^^

★ loli pop ★
Член од
15 октомври 2008
Мислења
187
Поени од реакции
8
Почнав да излегувам уште од 13-14 години, одев на тие собиранки и забави што ги правеа основните училишта и супер си поминував ама не правев некои страшни работи:vozbud:
Чиста љубопитност, ми беше многу интересно а сега ми е многу тапа, а поминаа само 3 години (that sucks), има некои случаеви кога си поминам топ ама ретки се тие. Сега само дискотеките ама нешто не ги бива и нив во последно време.
 

Janev

____________
Член од
27 март 2007
Мислења
2.856
Поени од реакции
58
Почнав да излегувам уште од 13-14 години, одев на тие собиранки и забави што ги правеа основните училишта и супер си поминував ама не правев некои страшни работи:vozbud:
Чиста љубопитност, ми беше многу интересно а сега ми е многу тапа, а поминаа само 3 години (that sucks), има некои случаеви кога си поминам топ ама ретки се тие. Сега само дискотеките ама нешто не ги бива и нив во последно време.
оди во Струмица

почнав да излегувам од 7одд. 13 год бев само така шетање по центар, парк, у кафичи почнав да одам на средина на 8одд. после нова година некаде.....
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
Некаде од 13 години најверојатно почнав.Тогаш имаше некои родендени се организираа по дискотеки и тогаш почнав да излегувам во град.
 

Tea ^^

★ loli pop ★
Член од
15 октомври 2008
Мислења
187
Поени од реакции
8
оди во Струмица

почнав да излегувам од 7одд. 13 год бев само така шетање по центар, парк, у кафичи почнав да одам на средина на 8одд. после нова година некаде.....

Се канам да отидам ама нема време
обврски ова она
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Од 15,16 години можда почнав. Родендени па парк на трева, па после на сепариња па во кафулиња некои и сеа не излагам до толку зашто поеќе сакам пијанки по куќи....
 

Voice of Jericho

Twisted Firestarter
Член од
13 септември 2008
Мислења
301
Поени од реакции
137
Пффф темава е лом. :)
Ја почнав од 7мо и тогаш памтам мајка ми ќе ми речеше, "Мартин, најкасно до 11 и пол" :) Јбг, морав да слушам...
 

Ѓорѓески

Бивши Скај Дог
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.661
Поени од реакции
945
Од 10 години одамна дипломирав по Уличниот Факултет сега кај сум Магистер :)
 

Kadaif

M.D.
Член од
21 јануари 2008
Мислења
6.358
Поени од реакции
7.439
Јас секој ден излегувам у град од кога памтам за себе пошто ја живеам у градот.:pos2:
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
1.433
Поени од реакции
341
по дискотиеки официјално почнав да излегвам во прва... :pos2:
сега веќе ми е рутина тоа... секој петок сабота сум в кафич... кафич ис мај лајф... :pos2::pos2:
 

CafeDelMar

Luminance
Член од
29 октомври 2007
Мислења
6.503
Поени од реакции
14.678
Мислам дека сум била 8 месеци.





Сестрите решиле да ме изнесат во град да прошетам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom