Обложување на нет

Член од
5 октомври 2010
Мислења
974
Поени од реакции
308
само што ставив кеш на виза електронот (нлб) , и пробав да ја верифицирам картицата на Skrill , но ме прашува дали е за gambling или non-gambling, што треба да одберам , патем кога одбирам gambling ми вика transaction failed ??? Што да сторам ?
 
Член од
5 август 2008
Мислења
6.007
Поени од реакции
5.324
само што ставив кеш на виза електронот (нлб) , и пробав да ја верифицирам картицата на Skrill , но ме прашува дали е за gambling или non-gambling, што треба да одберам , патем кога одбирам gambling ми вика transaction failed ??? Што да сторам ?
Мораш гамблинг...
Ја пред 2 недели средив работа со дебитна виза електрон од Уни банка, не ми се појави никаков проблем :)
 
Член од
1 февруари 2009
Мислења
681
Поени од реакции
188
Пошо Кладилница ја закчучија еве тука.
Ми треба мислење.Планирам вака да одиграм:
Барса 1 и Т1
Базел 1
Арно ама не ми се става многу пари затоа што е Л.Ш. и со оглед на големите уплати може чуда да се исподесат. Овие две мислам нема да наместат бидејќи не се оноа масиве бет. Што да додадам за поголема квота? Арсенал дава гол? Наполи 1? Или некој ваш предлог? Некое тенисче? Ракомет? Баскет?
 
Член од
5 август 2008
Мислења
6.007
Поени од реакции
5.324
Пошо Кладилница ја закчучија еве тука.
Ми треба мислење.Планирам вака да одиграм:
Барса 1 и Т1
Базел 1
Арно ама не ми се става многу пари затоа што е Л.Ш. и со оглед на големите уплати може чуда да се исподесат. Овие две мислам нема да наместат бидејќи не се оноа масиве бет. Што да додадам за поголема квота? Арсенал дава гол? Наполи 1? Или некој ваш предлог? Некое тенисче? Ракомет? Баскет?
Јас ја стајв Арсенал дава гол Челзи 1 Барса 1 и Наполи 1
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.863
Поени од реакции
6.370
Од НЛБ тутунска направив Visa Electron ставив денари , сега ми е активна картичката а депозит не ми прифаќаат онлајн обложувалниците , дали требаше у банка да им кажам во девизи да ми ги стават? Па нели се конвертираат автоматски курац ?
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.668
Поени од реакции
2.619
Од НЛБ тутунска направив Visa Electron ставив денари , сега ми е активна картичката а депозит не ми прифаќаат онлајн обложувалниците , дали требаше у банка да им кажам во девизи да ми ги стават? Па нели се конвертираат автоматски курац ?
Нешто имаш грешка, и кај мене парите се во денари но бива да ставам во онлине обложувалниците.
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.863
Поени од реакции
6.370
Нешто имаш грешка, и кај мене парите се во денари но бива да ставам во онлине обложувалниците.
Аха, епа што останува е дека не е активирана картичката.. значи ја подигнав денес кај 3 поручек, типот ми рече после 7 ќе биде активна... еве го 9 кога пробував не сакаше... ваљда не ја активирале.... ако не ќе им одам утре.....
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.668
Поени од реакции
2.619
Аха, епа што останува е дека не е активирана картичката.. значи ја подигнав денес кај 3 поручек, типот ми рече после 7 ќе биде активна... еве го 9 кога пробував не сакаше... ваљда не ја активирале.... ако не ќе им одам утре.....
Инаку ти зедоа нешто пари за картичката ?
 
А

Атомската мравка

Гостин
Тие што играте на вилијам хил, има некој ваков бесплатен тип/ваучер добиено ?

1.PNG
 
Член од
1 февруари 2009
Мислења
681
Поени од реакции
188
Јас се зафрнав, требало наеднаш да го искористиш целиот а јас само 10е и останатите 15 отидоа..
Проверувај одвреме на време дава вакви бонус бетови. Инаку, бонус уплатата после одигрување на тикетот ти ја зима и ти останува само добивката.
 
Член од
1 февруари 2009
Мислења
681
Поени од реакции
188
јас играм ама немам добиено вакво нешто, кога ви стигна ова и добивте некоја нотификација на меил или нешто?
Треба у Акаунт, Фри бетс енд ваучерс да си проверуваш. А мислам и на мејл стига.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom