Ноќна радио програма преку форумов а?

Статус
Затворена за нови мислења.

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.547
Поени од реакции
20.968
Не го напаѓајте бе одма. Барем човекот тргна со иницијатива некаква за емисија и си даде желба.
 

Magde.

Модератор
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.651
Поени од реакции
3.691
Јас се извинувам ако има слична тема на мојава:smir:

Идејава ми е да се направи некоја ноќна програма со слушатели во живо, јас како иницијатор ко водител (со мојот беспрекорно заводлив,шмекерски,радиофоничен и милозвучен глас:pos2:) и уште неколку со мене. Теми не се проблем, овие најактуелниве што се на форумов, делење совети ово оно. Со одобрение на модератори се разбира:smir:
Има една ноќна емисја водена од Серпико,не се труди-не верувам дека ќе го надминеш или ќе му доеш блиску до квалитетот и инспирацијата.
(и речи после дека не заслуживам членкса книшка од фан клубот)
И ова не е дудлање
 

Serpico

Сковинистратор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.156
Поени од реакции
665
Има една ноќна емисја водена од Серпико,не се труди-не верувам дека ќе го надминеш или ќе му доеш блиску до квалитетот и инспирацијата.
(и речи после дека не заслуживам членкса книшка од фан клубот)
И ова не е дудлање
Нема везе, ни Серпико не се родил учен.
Едино ме интересира ентузиазмот на чоекот за радио емисија, искуства, чуда....
и радо би му дал термин некој :)
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
12.236
Поени од реакции
4.409
И Хауард Стерн почнал онака без врска, ама силен ентузијазам, чувство за правење интересна програма и сеа е супер ѕвезда.
Инаку мислам дека Баварецот има идеја како последната емисија на ИН Мемориам што беше :pos: уште се газам од смеење кога ќе ми текне на тој настан.
 

Bavarecot

Доле Влада !!!
Член од
4 март 2008
Мислења
2.813
Поени од реакции
355
Има една ноќна емисја водена од Серпико,не се труди-не верувам дека ќе го надминеш или ќе му доеш блиску до квалитетот и инспирацијата.
(и речи после дека не заслуживам членкса книшка од фан клубот)
И ова не е дудлање
Од кај па ти знаеш. Па и да не му ја надминам, мене не ми е тоа целта, фората ми беше да се отвори таква програма, сметам дека ќе биде интересна.
 

Magde.

Модератор
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.651
Поени од реакции
3.691
Од кај па ти знаеш. Па и да не му ја надминам, мене не ми е тоа целта, фората ми беше да се отвори таква програма, сметам дека ќе биде интересна.
Шала беше на сметка на фан клубот на Серпико,секако дека не ги знам твоите способности па да знам дали ќе го надминеш или не.
Јас посекако дека ќе сакам да те чујам пред се,па после да те оценувам и сл.
Па и на крај,јас не одлучувам за ваквите програми,така да мојот збор и нема некое големо значење:smir:
 

Bavarecot

Доле Влада !!!
Член од
4 март 2008
Мислења
2.813
Поени од реакции
355
Шала беше на сметка на фан клубот на Серпико,секако дека не ги знам твоите способности па да знам дали ќе го надминеш или не.
Јас посекако дека ќе сакам да те чујам пред се,па после да те оценувам и сл.
Па и на крај,јас не одлучувам за ваквите програми,така да мојот збор и нема некое големо значење:smir:
Штом е така ок:smir:. Ама не ми се збори сам у програмата, не би било интересно, а и немам услови од дома да ја водам програмата.
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom