Ноне Неделковска

Член од
29 ноември 2007
Мислења
1.149
Поени од реакции
38
Лично Ноне не ми се допаѓа.Инаку девојчето е од Велес и имам слушнато некои муабети.Јас ја немам видено ама како што ми кажале многу се дигнала.
 

Tutkar

Богомил
Член од
6 декември 2005
Мислења
1.967
Поени од реакции
34
Лично Ноне не ми се допаѓа.Инаку девојчето е од Велес и имам слушнато некои муабети.Јас ја немам видено ама како што ми кажале многу се дигнала.

абе колку и да се дига девокјата па ќе е 1.50cm :pos:
 

GROBAR1986

САМО ПАРТИЗАН
Член од
16 септември 2007
Мислења
627
Поени од реакции
92
ABE KOLKU I DA SERETE I DA NE VI SE SVIGJA.....VIE POARNI DA NE STE PROPALICI DZABOLEBARI.....KE SE NAJDETE VIE SAMI ZA KOI SO GO PISUVAM OVA.....NONCE E ZAKON SLATKA MALA GARAVA MA USTAV BRE SO NE SE MENJA KAKOV ZAKON
 

Bavarecot

Доле Влада !!!
Член од
4 март 2008
Мислења
2.813
Поени од реакции
358
Ноне лично не ја мрзам, и никого не мрзам само може да ме нервира, а горенаведенава стварно ме нервира. Со сила тука ќе ја туркаме, и со тоа гласчето од прво одделение, па како може она да пее, антиталенат ме разбираш.
 
S

StormRage

Гостин
прилично се согласувам со баравецов... инаку ни една песна нејзина не ме бендисува... има некој ептен чуден писклив глас( слично на расипан грамафон)
 
M

**MEMORY**

Гостин
Глас - смешен
Акцент - недефиниран
Стајлинг - Под најитно треба да го смени

Тема за Ноне? Абе ај...
 

filipmakedonski

Македонец
Член од
25 ноември 2007
Мислења
1.278
Поени од реакции
31
Глас - внуците на дафи дак имаат повозрасен глас од неа
Акцент - дефинитивно провинцијалските форми ги влече(без навреда за велешани , ама оваа како да не е од таму) и најверојатно е од околината на ВЕ
Стајлинг - Нина од ,,не дај се нина,, е подобро средена(неа намерно ружна ја праат)

Тема за Ноне? преместете у Чед Дис Аут
 

Fatty

Режи :)
Член од
2 јуни 2006
Мислења
427
Поени од реакции
5
abe dobra sto i fali
gledam deka samo zenite ja mrazat
...a mazite ja sakaat zaso sekat gi vadi bubite nadvor...ma ajde, ako ima vrska od peenje ja Ana da ne se vikam...decata od "Super Zvezda" se 675876965971654978560145t06500145 pati bolje od nejze:)) neka kaze nekoj deka ne e taka...ne komentiram vise za... ufff
 

moskva_bojan

Kirk Hammett
Член од
28 јануари 2007
Мислења
470
Поени од реакции
3
абе коа ке се појави да пее на ТВ ја само гасам тон и така ја глеам,пошо не пее нешо посебно. а ја глеам пошо добро си мешка со нејзините облини:) знаете она ИМА СЛИКА,ГАСИ ТОН:)
 

GROBAR1986

САМО ПАРТИЗАН
Член од
16 септември 2007
Мислења
627
Поени од реакции
92
JA NESO KAZAV SITE VIE NE MOZE DA I SE FANITE NA MALOTO PRSTE ALI STVARNO I TOE NA NOGATA NA MALOTO PRSTE ALI TOA E MKD SEKOJ VTOR STRUCNAK ZA NESTO PA I ZA STAJLING DONEKADE NA EUROSONG BESE MALCE KRS ALI PA VIE POARNI DA NE STE
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.687
Би рекол дека може ке ја бидне, посекако Македонија нема некој големи пејачки таква таква, битно добро изгледа и има почетнички (каков таков) квалитет. Но, за да биде во жири на макѕвезди уште и е рано. За сите го имаше истиот коментар ти многу ми си слатка...
 
П

Паган-др

Гостин
Без навреда на тој што ја отвори темава ама сега за секој пејач или пејачка се отвара тема. Мислам дека Ноне не е толку нај нај за да се отвара на некој начин фан Клуб. Тоа е мое мислење. Ако има некој да ме поправи нека повели.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom