Ноне Неделковска

Член од
5 април 2007
Мислења
1.609
Поени од реакции
298
NONE E MN UBAVKO UBAVO PEE E SEGA MALO ALI TEHNICARCE SI E A SITE VIE KOJ JA NAVREDUVATE ILI KOJ NAOGATE NEKOJ MAANI GLEDAJTE PLANETA I TIE BLGARSKI PEVICI poz do site fanovi na NONE
 

GROBAR1986

САМО ПАРТИЗАН
Член од
16 септември 2007
Мислења
627
Поени од реакции
92
TAKA E BRATE :) AJDE SO SITE SILI DA JA BRANEME NONCE A OVIJE SERONJITE NEKA LAPAAT MUVI

Без навреда на тој што ја отвори темава ама сега за секој пејач или пејачка се отвара тема. Мислам дека Ноне не е толку нај нај за да се отвара на некој начин фан Клуб. Тоа е мое мислење. Ако има некој да ме поправи нека повели.
PA IZVOLTE PISUVAJ TI ZA CECA
 
П

Паган-др

Гостин
TAKA E BRATE :) AJDE SO SITE SILI DA JA BRANEME NONCE A OVIJE SERONJITE NEKA LAPAAT MUVI


PA IZVOLTE PISUVAJ TI ZA CECA
Не реков да не пишувате. Тие што се фанови нека пишуваат. Имам и јас свое мислење.
П.С. Ако ти слушаш Цеца не значи дека секој е Турбо Фолкер и се пали по Цеца.:smir:
 

GROBAR1986

САМО ПАРТИЗАН
Член од
16 септември 2007
Мислења
627
Поени од реакции
92
Не реков да не пишувате. Тие што се фанови нека пишуваат. Имам и јас свое мислење.
П.С. Ако ти слушаш Цеца не значи дека секој е Турбо Фолкер и се пали по Цеца.:smir:[/quo
NAPROTIV JA PA MISLAM DEKA TI SI ZATEPAN PO CECA TVOJA I IDI BRE COVECE POPI JEDNO PIVO BICE TI LAKSE I NEMOJ DA SE BLAMIRAS PRED DRUGOVIMA "I NE IZAZIVAJ ME HARINGTONE"
 
Член од
13 април 2008
Мислења
429
Поени од реакции
7
Lelee None nema nikakov glas definitivno i e dosta
 

Ivy_K

/
Член од
29 мај 2006
Мислења
1.206
Поени од реакции
16
lelelle kolku nemozam da ja zamisalm....
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
Не ја сакам многу Ноне, не ми се допаѓа.Кога беше Идол навивав за неа, ама сега не ми е многу по ќеиф.
 

arhangel-f-

rock the world :)
Член од
2 декември 2008
Мислења
32
Поени од реакции
2
еј!многу е слатка и мала!таа е нашата kylie minogue!но за пеачка не ја бива баш многу!

nemojte taka da ja lazete.. ako procita ke si pomisli deka e kojznae so.. a btw jas sum od veles i ja znam mnogu ubavo NJONJE so manga e.. :helou:
 

arhangel-f-

rock the world :)
Член од
2 декември 2008
Мислења
32
Поени од реакции
2
Е што "манга" е? Веќе кога знаеш, можеш и да кажеш :wink:.
vaka sea.. kolku so se sekjavam...a se sekjavam dobro..odese so edni odrpani farmercinja do pred da se pojavi na idol of course :) ziveese vo edna kukjicka so se vika pred raspadnuvanje..(sega neznam mozda ja renovirala) .. momentot bese od koga se pojavi na idol..se digna se mislese kojznae koja pizda e i pocna da shlapa deka u veles site bile seljaci...koga ke ja vidat u nikoj mrsulot ne go frlaat na nea a ona ipak se zamisluva..samo mozam da kazam.neka se seti od kade poteknuva i koja bese do vcera pa posle neka mi se diga i neka leta u oblaci mnogu ubavo ja znam od porano.. a druga stvar e toa so deckovci menjava kako gashti koga i da ja vidam e so razlicen neznam mozda se misli e nekoja zvezda od holivud tie taka pravat si menjavaat samo ne tolku cesto kao nea... ako mi tekne uste nesto ke nadopolnam:kesa::toe::zlo:
 

arhangel-f-

rock the world :)
Член од
2 декември 2008
Мислења
32
Поени од реакции
2
Гласот може да и е каков сака, но се додека и го слушам оној селски акцент со кој завива, се паѓа во вода. Аман нека ја земе некој в раце, нека ја научи барем да зборува литературно. Срамота каква е!
се согласувам со тоа дека е ужасна али не вреѓај дијалект пошо вие у струга ставате Т кај со требиТ и не требиТ ај позз
 

IKO_MC

I'll Shit On You .!.
Член од
8 ноември 2008
Мислења
369
Поени од реакции
14
Kaj nema glas pa uste koga ke go zavlece veleskiot akcent:kesa:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom