Ноне Неделковска

Мартин$

Модератор
Член од
2 март 2007
Мислења
5.234
Поени од реакции
148
Не е важно како ‘‘звездата‘‘ изгледа, важно е како пее, а според Македонија и Србија најдобро пееше :\ Или се лажам? Не викам дека не треба да не поработи на пеењето, ама не пее ни толку лошо. А тоа декла спотовите не и чинат не е до неа :hehe: Си има и аранжмани и шознам шо :) Туку се гледа дека сака да пее, и си пејт. А, се гледа и дека нема доволно пари за добро да се изнарекламира па затоа албумот од НОНЕ ќе го има во ОПРАВДАНО ПРИСУТНИ! :nesvest:
п.с. не е ни малку ко Кајли:lizko:
п.п.с. ама слатка е :)
 
Член од
7 април 2006
Мислења
22
Поени од реакции
0
mene mi se sviga None,dobri pesni4ki i na kra kraista treba da si gi cenime makedonskite pejaci kakvi se takvi se barem se trudat:vozbud:
 

FikoX

Impossible is nothing
Член од
13 август 2007
Мислења
2.850
Поени од реакции
128
Пее како за на златно славејче:pos2:
 

moskva_bojan

Kirk Hammett
Член од
28 јануари 2007
Мислења
470
Поени од реакции
3
секој лош пејач ја завршува кариерата предвреме. тоа е факт.
 
Член од
13 февруари 2006
Мислења
315
Поени од реакции
4
ХаХ!!! Нонеето со тоа нејзиното гласче најцепки смешките ми ги прави! Слатка-мала-глупкаста ама ко за да те иснасмее и оди. А и тоа песничките многу ги меша па некако исти и се сите...или сама така си ги пее или такви и ги пишуваат зошто и ги знаат капацитетите........и чудно-од таков широк граден кош и помашала впечатливо деколте посалам глас треба да вади...абе треба да викнее!!!
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
852
Се сеќавам дека, во меѓувреме додека траеше Идол, беше гостинка во една емисија заедно со мајка и. И водителкава и вика: “Ноне, имаш многу убав глас“ а Ноне “Еми таков е, шо да прајш“ :D
 

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156
Интересна ми е иако песните и се г`з
 

STARTER

Firestarter
Член од
31 август 2007
Мислења
935
Поени од реакции
246
Девојчето си е уникатно, приказна за себе, али тоа песните и текстовите незнам кој и ги прави пошто ептен се тапа
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
мало ниско дебело со убава фаца(што само тоа и вреди) и глас за златно славејче
(дефиниција за ноне)
 
Член од
25 октомври 2007
Мислења
116
Поени од реакции
0
Glup kepec e None so pojma nema da pee. Ako napravis anketa po ulica neznam dali pet luge ke znaat nekoja nejzina pesna po ime.
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
за деколтето поклон до земја... само факт е дека не и стои.... на некој друг рецимо боље ке и стоеше пош она е мала... :) кога веќе ги спомнавте телесните атрибути на Ноне... еве да речеме мене нека ми ги дадеше дури боља певаљка ќе бев и од неа
 

Ајверсон

Confessions*
Член од
4 август 2007
Мислења
3.116
Поени од реакции
5
Кога слушнав за неа беше нели на идол, ми беше слатка, симпатилна дури и гласот и беше подобар... сеа оди кон пропаст.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom