GROBAR1986
Поени од реакции
92

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Од Скопје сум јас,планирам да идам на дерби,иначе со што планираш да идеме?
    Немам скајп имам мсн: vac-_13@hotmail.com
    Ај пиши ми
    позз
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom