Ноне Неделковска и Канго на 17.11.2011 во Скопје?

Зајче

Бело, и тоа!
Член од
13 септември 2008
Мислења
3.439
Поени од реакции
3.945
Секоја чест за ова со холограмот, но организацијата на нашиве беше за никаде. Коцката ја ставиле накај камени, а сите беа кај фонтаната. Три видео бима (ако можат така да се наречат) беа еден до друг на едно исто место. Одеднаш кога се отвори коцката сите тргнаа да видат што е. За нигде беше. Уште пишале: Се снима реклама бла бла ако не сакате да ве има напуштете го местото. Па како може да ми забраните да се движам на плоштад, мене таквото ме боли дали се снима реклама или не.
 

koskar

Џон Клиз
Член од
27 август 2005
Мислења
566
Поени од реакции
359
холограмот беше топ! јас бев лично (со ќерка ми)
т-мобиле мк/т-хоме мк е една од 5-те „у свет“ сестри фирми која имаше можност да покаже врвна технологија пред своите корисници.
тоа за нив е огромно достигнување.
вие можеби не го гледате така, ама не знам што требаше да направат?
да даваат ајфон 4С/Галакси 2 гага? 0 ден за сите према сите?
имаше луѓе таму кои и не разбираа што гледаат, толку е напред таа технологија.
не 3Д ТВ без наочари туку ХД холограм "out of thin air"!
кој не беше нека не збори, пошто не исто во живо и на тв.
на страна дали ја сакате мараја кери
на страна дали го сакате или мразите т-мобиле и дали баш тоа требаше они да го организираат. (само они имаат толку пари)
 

Таруно

Еким
Член од
9 јуни 2010
Мислења
2.610
Поени од реакции
2.505
Јбг, кај нас на плоштад и 15 метра кур да стават ќе се собере и шуто и рогато. Башка што се мислам дека коа ќе си исподојдат дома ќе испоставаат песни од Мараја на ФБ :)
Дем грл... ај лајк ит уен ју ток д`рти. :D ;)

Може повеќе ќе се радуваа на тоа. :D
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.627
Требаше Цеца за да не си одат разочарани :))))) Бдв зашо разочарани, Т Мобиле рекоа само изненадување, македонскиот мозок си нагаѓаше и си даваше лажни надежи со други посакувани личности. Никој не им е крив.
I can't stress this enough!!!!!!!!!!
Премногу се напињам со сите хејтерски коментари кон т-хоум(нешто од тука, највеќе од коментарите на фб) и планирав да пишувам голем пост ама ти кратко и јасно го кажа тоа. Бог ти дал добро!
 
H

Hip.Hop_MKD

Гостин
http://www.idividi.com.mk/showbiz/celebrity/728769/index.html
Showbiz / Celebrity
Новогодишно споделување

Дојче Телеком кој во Македонија е присутен преку брендот „T“ достигна нови височини со промовирањето на кампањата „Life is for sharing“ откако во пет земји успеа да направи мултимедијално шоу во кое ѕвезда беше познатата поп дива Мараја Кери.


Холограм шоуто истовремено го видоа илјадници Европјани од Германија, Хрватска, Македонија, Црна Гора и Полска.

Од целиот спектакл е создадена реклама со која „Т“ брендот и официјално го започна одбројувањето до новогодишните празниц
и официјално го започна одбројувањето до новогодишните празници

ИМА И ВИДЕО КАТАСТРОФА Е!:гомце::гомце::гомце: Секој ден се помалце корисници имаат..
 
Член од
21 август 2011
Мислења
5.064
Поени од реакции
5.665
http://www.idividi.com.mk/showbiz/celebrity/728769/index.html
Showbiz / Celebrity
Новогодишно споделување

Дојче Телеком кој во Македонија е присутен преку брендот „T“ достигна нови височини со промовирањето на кампањата „Life is for sharing“ откако во пет земји успеа да направи мултимедијално шоу во кое ѕвезда беше познатата поп дива Мараја Кери.


Холограм шоуто истовремено го видоа илјадници Европјани од Германија, Хрватска, Македонија, Црна Гора и Полска.

Од целиот спектакл е создадена реклама со која „Т“ брендот и официјално го започна одбројувањето до новогодишните празниц
и официјално го започна одбројувањето до новогодишните празници

ИМА И ВИДЕО КАТАСТРОФА Е!:гомце::гомце::гомце: Секој ден се помалце корисници имаат..


:pos::pos::pos: Хахахахаха ха ха ете ја рекламата :гомце:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom