Ноне Неделковска и Канго на 17.11.2011 во Скопје?

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.492
И ништо поарни не сте ни вие бидејќи исто како тие шо се на плоштад и вие си ја задоволивте љубопитноста иако преку ТВ, да јадеше некој гомна шо не ни погледнал воопшто што се дешава ајде де, ама вака...
Токму тоа, затоа реков и 5-6 страни уназад дека веќе Т Мобиле и си ја исполнија целта со тоа што непрекидно се збореше за настанов ден - два. Поголема реклама од тоа амин, се друго е веќе бонус.
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Ако идеме по тоа дека нема лош публицитет ок, али не е така. Мене никогаш нема да ми стане јасно како телефонска компанија добива бодови кај луѓето со ова али ајде. Сите сме големо семејство, now give me your moneyz,
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Се изнасмеав на насловов на темава :pos:
--- надополнето: Nov 17, 2011 5:30 PM ---
Ако идеме по тоа дека нема лош публицитет ок, али не е така. Мене никогаш нема да ми стане јасно како телефонска компанија добива бодови кај луѓето со ова али ајде. Сите сме големо семејство, now give me your moneyz,
Не добива бодови, ама чекај да видиш за некој месец ко ќе направат реклама со снимките од рајата вечерва. Ќе се чудат во Германија, колку тоа си го сакаме Т - Мобиле.:cool:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.492
На ФБ пишуваат некои дека мислеле гага телефони ќе даваат :D
 
G

galaxy

Гостин
Не се виновни лажачите, виновна е масата.

Ги излажаа за да излезат на плоштад, а нас да гледаме на интернет, замислете за што се можат да не лажат.

Дали е тоа од љубопитност, не знам, ама е многу сериозно.
 
H

Hip.Hop_MKD

Гостин


Честито за сите во Скопје што си го примија поштено на плоштад! :D



T-Mobile MKD
Друштво, ви благодариме на сите што во толку голем број присуствувавте и бевте дел од овој голем настан :) Не заборавајте, животот е полн со убави доживувања! Ако некој од вас има видео или фотографии од настапот на Mariah, споделете ги :)

Like
· · Share · 2 minutes ago ·
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Абе има некој снимка од настапот, пардон од видеобимот? :pos:
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
Ако идеме по тоа дека нема лош публицитет ок, али не е така. Мене никогаш нема да ми стане јасно како телефонска компанија добива бодови кај луѓето со ова али ајде. Сите сме големо семејство, now give me your moneyz,
Рекламата продава! „Недостигот“ во услугите најлесно можат да го маскираат со добра реклама.
 
Член од
21 август 2011
Мислења
5.064
Поени од реакции
5.665
Хахахахахахаааааааааааааахахааахахаааааааааааааааааааааахахахахахаххахахахахахаахахахаахахаахаха ЗАВРШИ :pos::pos::pos: Ова 10 минути траеше
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.736
Поени од реакции
82.814
дали ова значи дека следната сметка може да ја плаќам со холограмски денари? :pos: ЅВЕР
 
I

Iblis

Гостин

Kajgana Shop

На врв Bottom