Ножеви

Дискусија во форумот 'Хоби' започната од PrinceVegeta, 17 декември 2010.

 1. eMilanist

  eMilanist Ursus domesticus

  Член од:
  27 септември 2007
  Мислења:
  2.163
  Допаѓања:
  1.285
  boleramone, bobac, beneamata и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. EDCer

  EDCer No Kitty, this is my pot pie!

  Член од:
  19 ноември 2015
  Мислења:
  904
  Допаѓања:
  657
  Одлично Дане, мило ми е што некој од медиумите те истакнал повеќе во јавност, се надевам дека ќе имаш повеќе побарувачка. (y):aplauz:
   
 3. Волчко

  Волчко

  Член од:
  5 февруари 2013
  Мислења:
  243
  Допаѓања:
  277
  И вакво набавив.
  Не сум баш љубител да има текст и огромни логоа по ножевите во обит да го извадам текстот дел од логото на Victorinox избледе но не е страшно
  . IMG_20190113_134041620.jpg
   

Сподели преку: