Новинарство (генерална дискусија)

Член од
17 октомври 2011
Мислења
12.292
Поени од реакции
30.015
Сите се „залетаа“ по лажна слика, ниедно возило не пропадна денеска во фонтаната на плоштад Македонија

1679508713071.png

1679508823775.png
1679508856142.png

Ги избришале објавите, ама доцна. Time.mk се памти!

Скопје24, Бриф, Курир, Либертас, 4News, Скопје1, Фокус, Нетпрес, Вести Плус, Сител и Фактор - врвот на истражувачкото новинарство во Македонија!

Да ги отследиме сите и од социјални мрежи, којзнае што ќе објават следно.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom