Никогаш нема да го заборавам моментот кога...

kapetan

Не сум дебел. Стомакот ми е 3D!
Член од
4 октомври 2008
Мислења
966
Поени од реакции
535
denot koa se zapoznav so sonceto moe.....iako vrnese mn dozd.....nie bevme sramezlivi malce....znajte kako e ko za prv pat:back:
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
06.07.1997-се роди сестра ми и бев пресреќна,се изборив јас да и го дадам името кое го носи денес:pipi:
01.09.1997-првиот школски ден во основно:)
10.1998-сообраќајната несреќа која за среќа помина само со материјална оштета
/.07.2001-првиот не толку вистински бакнеж на љубовно шише:pos:
05.07.2005-прв пат летав со авион(чартер лет Ск-Анталија)
01.09.2005-првиот ден во средно:)
04.08.2006-глупавата несреќа и загубата на најдрагата личност:(
/ 05.2007-екскурзија во Будимпешта
16.10.2007-смртта на Тоше:(
17.05.2008-:wub:
коа ќе се сетам на други ќе пишам и за нив:)
 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.785
Поени од реакции
4.028
-моментот кога дознав дека немам сида..4недели ги чекав ебаните тестови.кога докторката ми кажа дека се е во ред ми идеше да летнам од среќа
-моментот кога дознав дека можно е иглата што ме боцнаа да е заразена од сида(затоа сеа си имам фобија од спирит у ох)
-денот кога се пирсав.
-денот кога се истетовирав
-моментот кога дознав за една голема тајна и превара...момент кога се чувствував ко да ми забиле нож...и кога одлучив да преминам преку тоа и да им простам на луѓето.
-дента кога ја испраќав другарка ми за австралија.
-денот кога дознав за една работа од личност од која се откажав.
после тоа се опијанив,мислата на тоа ме убиваше.уште ми зујат ушите од таа информација.
-оваа нова година кога мислев дека ќе се селам а другаркие ми кажуваа колку ме сакаат и ми ја посветија најубавата песна,сеуште сум тука а таа песна ме потсеќа на нив.
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
koga se shmekav so edna kalugerka...toa bese eden poseben duhoven shmek megu nas dvajca...
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
-Во прва година средно, кога ми кажаа оти нема да одам на полагање, рипав од среќа..
-Кога имав сообраќајна несреќа, само со повреди бевме, жива глава извлеков :nesum:
-Кај другар ми дома на дочек на Н.Г. мислам оти беше за 2006, што ли беше во станоooт... кога се вратив дома и си легнав, бев на 7 небо :)
-1ви Јануари 2006 wowww... толку бев откачен што од левата и од десната моја страна имаше женски и играа со мене.. :)
-Кога ми рече девојка ми оти не и дозволуват да оди на одмор со мене... МИ СЕ СРУШИ СВЕТОТ... ама после 2 дена ми рече и дозволиле и бевме за Охрид.
-Кога бев на натпреварот Беласица - Вардар резултат беше 0-0 и во 90мин ГООООЛ за Беласицааааа :vozbud: Стадионот се тресеше...:eek:lee:
-Кога ја прашав на девојка ми дали сака да ми биде женска, и требаше 2мин да размисли... Веќе сме заедно 2ипол години.
-Натпреварот Реал Мадрид - Баерн Леверкусен 2-1 Голот на Зидане го сонував цела вечер, и неможев да спијам од среќаааа
-Првиот ден од средното...
-Прва матурска вечер...
-Првиот ден кога тргнав на работа и се помолив да ми биде со среќа...
-Кога бев мал си ставив во носот орев и потоа неможев да го извадам, ме носеа на болница и ми течеше крв...
-Локалната операција кога ми ја сечеа...
-Кога ја превртев играта Sparkster
-Кога купив една кутија петарди и ме фатија дома, ми пискаа БОМБА БОМБА :toe:
-На часот по физичко дадов евро гол од 10 метри, шпиц со сета сила, е тоа беше БОМБА :pos2:
-Кога ме исмејаваа во средно
-Кога имав/немав женска преку интернет во странство од Лондон, долг муабет...
-За прв пат кога влегов во кафич-дискотека
-Кога скапав шофер шајма и тато плати 150 евра.
-Кога бевме мали водевме војни со други мали и се мававме со зелени костени-со боцки.... и на крајот војната беше решена со фудбалски натпревар :pos2:
-Кога бев мал и крадев од дома пари:toe:
-За прв пат заработив плата - 9.600 ден. - пред 1ипол год.
 
Член од
22 јули 2008
Мислења
93
Поени од реакции
2
Nikogas nema da zaboravam na...
..Momentite koi gi pominav so mojata najdobra drugarka od osnovno...koga se skaravme..koga site bea na polumatura a jas sedev doma..koga istata osoba mi prati pismo za novogodisnite praznici..
..Prviot baknez,prvata vrska-prekrasno iskustvo sto ne se zaborava..
..Koga posleden pat gi vidov ocite na edna osoba koja seuste e vo mene iako pominaa godini...koga gnevno me gledase i mi go zavrte grbot bez da znae kolku mi znaci...
..Koga ja primiv diplomata od sredno..mislev ke padnam po skalite..
..Prviot den od moite studentski godini..bev gorda na sebe..
..Koga go zapoznav covekot koj beskrajno me voshituva,koga me pregrna i mi pokaza kolku taa Nova godina e ubava...
..Koga slusnav deka Tose go nema..cuvstvata za taa zaguba se se posilni..
..Koga ja zapoznav mojata ljubov..tolku spontano,malku neprijatno..koga mi kazaa deka ja saka Stoja :)))))..
..Koga prv pat me odnese vo visocinite..
..Koga ja napravi prvata pesna posvetena na mene..
..Koga gi gledav Metallica tolku blisku..bev mnogu zbuneta..
..ima uste mnogu drugi momenti koi mozebi ke gi napisam nekoj nareden pat...
 
Член од
30 септември 2008
Мислења
36
Поени од реакции
2
Никогаш нема да го заборавам моментот кога за прв пат ја држев мојата ќерка.
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
06.09.2008
21.10.2008
...најубавите денови во мојот живот
 

*Lost_Soul*

I_I 3 I_I
Член од
31 јануари 2008
Мислења
158
Поени од реакции
0
Нема да го заборавам моментот кога го добив чоколатцето од горделивиот
Нема да го заборавам 14.02.2007-прекрасниот ден со лубовничето
Нема да го заборавам случајниот состанок со нослестото, еее колку ми помогна даде се секаваш заедно бевме у кашата
Нема да го заборавам пред се и првиот бакнеж
................
Има уште многу
 

sweet girl***

I wish that...
Член од
4 октомври 2008
Мислења
310
Поени од реакции
10
nikogas nema da go zaboravam momentot koga mi rece deka me saka najmnoooogu na svet..
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
Има многу денови и моменти на кои секогаш ќе се секавам со драго срце.Но еден посебно
Денот кога татко ми ни кажа на мене и сестра ми дека се родил брат ни.Тој момент,тоа чувство,таа среќа и збунетост нема никогаш да ги заборавам.
 
Член од
23 февруари 2007
Мислења
780
Поени од реакции
69
6.10.2008 Година последниот ден поминат со единствената девојка што ја засакав 8.10.2008. 6:30 часот сабајле Последната порука што ми ја прати пред да се качи во Авион.
 

пробистипка

малечка
Член од
13 август 2008
Мислења
2.026
Поени од реакции
130
03.03.2008-кога загубив една блиска особа и сватив што е всушност болка
06.07.2008-кога загубив една друга особа од семејството и кога целиот товар падна на мене
26.07.2007 кога запознав прекрасна личност(пробиштипецот)
18.06.2007 кога раскинав со него
31.12.2007најлошата вечер помината со солзи
 

Kajgana Shop

На врв Bottom