Не се лажете со Blizoo

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.349
Поени од реакции
7.606
Ако не се способни да испорачаат асален сигнал ради тоа што се лакоми нека не праќаат и сметка. Месец дена немам интернет и телефон по неколку саата, последнава недела воопшто. Се искарав, лом се напраив, или нека се средат или сметки нека не праќаат, а не да ми кажуваат до 10 ти да се платело. А писмено барање ќе испратам до АЕК па нека ми мерат јачина на сигнал, па после со нив нека се расправаат не со мене. Ебате лоповската фирма.
Од лично искуство би ти кажал дека и АЕК не е од некоја помош, освен ако си екстремно упорен и досаден во излагањето, па да може да им фатиш внимание. Само не се надевај на премногу на резултатите. А пијавициве ќе пропаднат со тек на време.
 
Член од
12 јануари 2014
Мислења
1.464
Поени од реакции
1.892
До мене е нешо, или у регионот на Карпош денес е катастрофа Близу?

Sent from my E2003 using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom