Не сврши во мене, а останав бремена!

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Да а уште поубаво е чувството да станеш татко нели? Пофилинг е :D
тоа ти се вика со други зборови 5 минути слатко цел живот татко:D


 

ilijev08

Во виното е вистината,а во ракијата е глупоста!
Член од
18 август 2011
Мислења
64
Поени од реакции
16
Може девојката да остане бремена доколку се врши незаштитен однос иако машкото не свршило...ке речете како?Од доктор имам слушнато дека во материјата што прави ерекција на машкиот полов орган содржи сперматозоиди и така се забременува без да сврши машкото :)))
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
Хах, а демек ние уште имаме 12 години и немам појма од вакви работи? :)

Извини но сите вие знаете кои ви се плодни денови а кои не и кога е најголема шансата да забремените.
Кај мајмуните и се вцрвува задникот на женката кога и се плодните денови, мислам дека кај бабунот конкретно, а кај нас како ќе препознаеш голем хендикеп има :icon_lol:.
 

ilijev08

Во виното е вистината,а во ракијата е глупоста!
Член од
18 август 2011
Мислења
64
Поени од реакции
16
Иако шансите се многу мали,сепак ги има :)
 

nilla-vanilla

#kingliam
Член од
17 јуни 2010
Мислења
2.041
Поени од реакции
1.747
Чудно, порано кога една жена викаше ,,абе да ми плукне маж на мене ќе останам трудна,, мислев тресе глупости, ама ете вистина било.:P Шала на страна јас досега имам слушнато за неколку вакви случаи. Изгледа ќе да е до предсемената течност.
 
Член од
8 октомври 2009
Мислења
821
Поени од реакции
301
Познавам девојка која после неколку месеци заштитен секс, реши да има барем еднаш секс без кондом.
Дечко и свршил надвор т.е таму доле...но сепак не внатре. По месец дена дозна дека е бремена :)
 

Donald Sikert

Jane Vitington
Член од
28 ноември 2008
Мислења
8.283
Поени од реакции
5.614
Познавам девојка која после неколку месеци заштитен секс, реши да има барем еднаш секс без кондом.
Arno i teknalo:)

Дечко и свршил надвор т.е таму доле...но сепак не внатре.
E dobro de

По месец дена дозна дека е бремена :)
Sigurno deka bila bremena, no od kogo:P

p.s Veruvaj deka ova se granici so neverojaten nastan. Treba pogolema kolicina sperma da stigne tamu kaj sto treba.;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom