Не ми се верува!!!

Член од
5 мај 2005
Мислења
4.454
Поени од реакции
178
Има зависници..што ми кажуваше другар ми дека тој Кунген(го знаете кој) играл 12 часа без престан и носел некое апаратче на рака да го дрмне струја да не заспива:tapp::pos:а башка и девојка му ја заразил да игра со него:tapp:..нема живот ако играш ова дефинитивно..

Па поради тие 12 саата тој зима 1000 евра ако не и повеќе месечно. Тебе 500 евра да ти дадат, ти ќе правиш целодневни :)
 
Член од
25 март 2006
Мислења
353
Поени од реакции
24
Емоционално лабилни личности и личности со лош реален живот стануваат толку зависни од игри, да се препуштат на виртуелниот живот тотално.
Имаше член на кајгана кој бараше совети за како да ја натера мајкаму да му купи акаунт.
Искрено, за негово добро, се надевам дека нема да добие.:jaj:
надешта последна умира ама ако некој запнал за акаунт ке добие!
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.238
Поени од реакции
307
Па поради тие 12 саата тој зима 1000 евра ако не и повеќе месечно. Тебе 500 евра да ти дадат, ти ќе правиш целодневни :)
Што е финтата со дечкото??
 
Член од
8 декември 2010
Мислења
84
Поени од реакции
16
Знам,али грешно е напишано толку и знаат овие од Мотика...види ги сликите од комјутерите и ќе видиш + имаше и уште една страна што објави ова таму пишуваше World of Warcraft :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom