(Не) Требаше... - се каете ли за нешто?

Дрндалче

...никад не запира...
Член од
11 јануари 2009
Мислења
837
Поени од реакции
338
Јас не се каам за ништо јас се до сега направив ласерски прецизно и се испалнирано, добро понекогаш малце заебував ама тоа малце онака ништо не е дури и сум заборавил за тоа ама како и да треба да гледаме кон иднината прво кон тоа нешто што мислиме дека ке дојде прво, на пример сега прво нешто што ке дојде е лига на шампиони јас ке ја играм 100 евра синг дека ке тепа манчестер и да изгубам нема да ми биде воопшто криво... е еднаш пред 2 години играф спорска и стаиф 100 евра исто и ме заебаа НЕТРЕБАШЕ ТОГАШ ДА СТАВАМ МЕ ЗАЕБАА КОПИЛИЊАТА СЕ КААМ ШТО ИМ ПОВЕРУВАВ! МРШ ВИШЕ НИКАД НЕМА ДА ИГРАМ СПОРСКА НЕМА ДА ПИЈАМ !! НЕЕЕ
жално е што треба убаво да се изгориш па да сватиш дека од спортска пари нема!!! добро барем ќе станеш подобар чоек глеаш, нама да играш спортска, нема да пиеш :smir:
 
Член од
6 септември 2008
Мислења
1.049
Поени од реакции
367
Рано е за каење ќе се чуеме за 40 години.... :star:
 

Forrest Gump

низа1
Член од
12 ноември 2009
Мислења
7.038
Поени од реакции
29.618
Се каам шо не сум кралски пингвин
 
Член од
24 февруари 2012
Мислења
320
Поени од реакции
225
Se shto se sluchilo, se sluchilo. Ne e potrebno prashanjeto - trebashe ili ne? Ednostavno se sluchilo.
 

CUCULIGA

Баксуз
Член од
12 август 2012
Мислења
84
Поени од реакции
53
Не. Се што ми се случило, е дел од мене, минатото и сегашноста ме сочинуваат, ме прават тоа што сум. Од оваа гледна точка погрешни избори имало, не сум горда ама и не се срамам. А и сакам да верувам дека секое искуство е на подобро ... одам напред. :)
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.357
Поени од реакции
4.879
Сее каам брат 3+ шо ја пишав. Абе требаше 0-2 .. :tapp:
 
Член од
24 јуни 2011
Мислења
224
Поени од реакции
159
Нема нешто за што не се каам. Се каам за се.
Еве, ке пишам нешто на форум, и веднаш после 1 минута се каам, зошто бе напишав си викам.
Или пак ке зборам 2-3 збора, и после 2 секунди, зошто бе зборев, зоштоооо,кути си, си викам себеси, кути, кути, кути, што е?, демек сакаш да се покажеш дека си паметна, ете и ти си знаела нешто, ауууу...абе глупачкооо затвори си ја муцката и никогаш повеке не збори, поеке ке штедиш на глупости отколку на мудрости. Види ја,,,уште збори...кутииии, си ја искубам косата, си плеснам едно убаво во лице,и. Добра нок.
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522
нема човек што не направил грешка барем еднаш во жвотот и што не се кае за некои работи. сите си имаме грешки и на овој или оној начин се каеме за некои од нив..

еве ја на пример би сакал многу работи да преправам што сум ги направил во минатото и за некои од нив се кајам и тоа многу ама што е тоа е. кога неможеш да поправиш некоја работа ке мора да се научиш да живееш со неа.
 

Darklady

Модераторка
Член од
29 октомври 2011
Мислења
5.544
Поени од реакции
34.850
Најмногу се каам што сум родена на погрешно време и на уште попогрешно место.
 

SteamyLover

beautiful tango
Член од
24 октомври 2012
Мислења
202
Поени од реакции
554
Не се каам за ништо. Луѓе сме, грешки правиме. Од грешките учиме и се трудиме да не ги повторуваме во иднина. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom