Непознати форми на живот

T

TaMчЕ

Гостин
Леле одвратно ееј,да му се згади на чоек,ова некое уште не оформено животно или кој знае што мене на ништо не ми личи само знам дека е гадно и ми се лоши од него!:tapp:
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
Па логички гледано ако цевката е мала ќе немало потреба таму да се става камера..ќе ја ставеле на поголема цевка или сл. за да имаат поголема прегледност..како и да е...
Која цевка е мала?


Ако мислите на канализациона цевка се лажете канализациите се огромни во милионските градови цели ходници шо се вика
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
суштеството е сра*е кое се двужи ...
:nesvest:
 
D

dzale1

Гостин
Абе какви црви вие знаете црв како изглеа? сте копале у земја некоаш? Не бидите толку прости рекол некој црв било па свите сеа црв црв! Глеј го какво е ка топка ова и целото е распространето ка октопод... Ова сможе амо да бидео Мутација од нешто. Целиот свет мутира без разлика дали гледате или не, и Чуекот мутира.
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.424
Поени од реакции
22.036
Најсмешно е кога за вакво нешто ќе прочитам дека се вознемјани..замислете тооолку напредни суштества, кои имаат тооолку развиена техологија која им овозможила да направат средство за патување низ вселената....за да дојдат на Земјата и да се скријат во канализација...:pos2:
Што знам ова повеќе ми личи на некоја внатрешност од нечии црева со разни израстоци...и онака пајп роботот не може да се движи со онаа брзина со која е прикажано...ако пак е ова канализација...веројатно е некој примитивен облик на живот и така сеуште не сме ги испитале сите места на планетата...на крајот што знам може навистина е некој неуспешен експеримент...во секој случај доби огромен публицитет..пред се заради медиумите и нивните бомбастични наслови


Можеби таму им одговара..:toe:
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Можеби таму им одговара..:toe:
Да бе....замисли да патуваш светлосни години за да се напикаш во нечија канализација.... where no man has gone before:pos2:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Бактерии, црви, гадотињи... Што и да е, треба сериозно да се сфати.
Не може туку-така да се остават канализациите. Не мислите дека што и да се движи таму долу еден ден ќе излезе горе? Дека е вонземјанин - не е. Ама сигурно е најодвратната гадотиња што сум ја видел на земјата.
 
Член од
2 јули 2009
Мислења
90
Поени од реакции
46
Бактерии, црви, гадотињи... Што и да е, треба сериозно да се сфати.
Не може туку-така да се остават канализациите. Не мислите дека што и да се движи таму долу еден ден ќе излезе горе? Дека е вонземјанин - не е. Ама сигурно е најодвратната гадотиња што сум ја видел на земјата.
............а видел ли некој , ваква снимка од еден обичен желудник на еден обичен човек?
 

Елф

of Northern Mirkwood
Член од
31 јануари 2008
Мислења
1.373
Поени од реакции
148
wtf
Леелее грозно, личи на 8 путник во фаза на расплодување...:ija::ija::ija:
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
4.750
Поени од реакции
9.908
Ме потсеќа на еден филм со ваков створ...ептен слично и се пика в гз на луѓето...па канализација, гз...исто ти доаѓа :pos2:
 

kIRe9

OK. u'r right
Член од
4 март 2009
Мислења
1.419
Поени од реакции
73
Бактерии, црви, гадотињи... Што и да е, треба сериозно да се сфати.
Не може туку-така да се остават канализациите. Не мислите дека што и да се движи таму долу еден ден ќе излезе горе? Дека е вонземјанин - не е. Ама сигурно е најодвратната гадотиња што сум ја видел на земјата.
се сложувам ова мора да го испитаат... одвратно... пошо ако стане поголемко...ауууууууу бљак
 
F

FilipMacedon

Гостин
Бактерии, црви, гадотињи... Што и да е, треба сериозно да се сфати.
Не може туку-така да се остават канализациите. Не мислите дека што и да се движи таму долу еден ден ќе излезе горе? Дека е вонземјанин - не е. Ама сигурно е најодвратната гадотиња што сум ја видел на земјата.
И ние можда имаме вакво нешто....,но како и да е интересно што напомена,што ако еден ден излезе од Шољата,малку е големо за да пуштиш само вода,сериозно треба да се испита гомново
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Овие...Raleigh Public Utilities Department велат дека се работи за колонија на црви и тоа tubifex црви...кои всушност и живеат во канализациите
 
Член од
17 јануари 2009
Мислења
2.814
Поени од реакции
4.665
Личи на тумор (рак) кој решил да се осамостои и да еволуира во посебно суштество - читав хорор расказ за таков случај. :vozbud:
Монтажа или не, мошне гнасна снимка.
И не се црви...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom