Некој за GrandBilliards турнир?

Doc Holliday

Модератор
Член од
5 ноември 2010
Мислења
4.814
Поени од реакции
3.855
Има некој заинтересиран?
Ако има вка ќе направиме.
Ќе се игра 9ball и снукер 12ft.Снукерот ќе се игра денес,а 9 баллот утре.
Ако се пријавувате за 9ball,пишете 9ball и ник од играта а за снукер,снукер и ник од играта.
Јас се пријавувам за снукер,ник од игра makedonce1996.
Кога ќе има доволно пријавени ќе се влече на random.org,и ќе се прават групи :)
 

Doc Holliday

Модератор
Член од
5 ноември 2010
Мислења
4.814
Поени од реакции
3.855
Некој за 1в1 на миниклип, дур сум загреан? :D
 

Doc Holliday

Модератор
Член од
5 ноември 2010
Мислења
4.814
Поени од реакции
3.855
Момци и моми,му се игра на некој на миниклип,да го/ја исплескам? :D
 

Lil Lamb

Сакам да се родам одново.
Член од
7 април 2014
Мислења
258
Поени од реакции
282
И јас се пријавувам да си играм со вас, сакам игри. Ама никогаш не сум играла, ќе пише некој правила на играта како се игра? :unsure:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom