Некој за GrandBilliards турнир?

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
17.823
Поени од реакции
21.934
Како ти е грандбиљард никот,и што сакаш,8 бал,или 9 бал?
--- надополнето: Nov 13, 2011 10:15 PM ---

ај и со тебе,ама на ке сакаш ? :D
Океј,кажи ми го никот :)
Aksi92
Ај ќе креирам.
 

Зајче

Бело, и тоа!
Член од
13 септември 2008
Мислења
3.335
Поени од реакции
3.945
Значи го имав перфектниот удар за црната и таман да ја опалам ми мрдна маусов и отиде у неповрат :D
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
11.576
Поени од реакции
8.000
Значи го имав перфектниот удар за црната и таман да ја опалам ми мрдна маусов и отиде у неповрат :D
Баш си малер ебаго :D а и јако ги пукаш,и се ствара каранбол, полагано само
--- надополнето: Nov 13, 2011 10:55 PM ---
ц ц ц,цитро,цитро,Вики или како беше,колку е боља од тебе.
Ајде бе не се фали, пуштај се :P
 

Зајче

Бело, и тоа!
Член од
13 септември 2008
Мислења
3.335
Поени од реакции
3.945
Are you fucking kidding me, па Цитро ме згази ниедна не тепав :( али ај утре ќе ви покажам како се игра, денес не сум у форма т.е. одамна неам играно
 

Doc Holliday

Модератор
Член од
5 ноември 2010
Мислења
4.814
Поени од реакции
3.855
Баш си малер ебаго :D а и јако ги пукаш,и се ствара каранбол, полагано само
--- надополнето: Nov 13, 2011 10:55 PM ---

Ајде бе не се фали, пуштај се :P
Не се пуштам бе,поголема е бајги одмене.
Aksi92
Ај ќе креирам.
А ти акси кај кодна,зашто нејќеш е уште една :(
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
17.823
Поени од реакции
21.934
Ќе играме утре:)
 

Doc Holliday

Модератор
Член од
5 ноември 2010
Мислења
4.814
Поени од реакции
3.855
Баш си малер ебаго :D а и јако ги пукаш,и се ствара каранбол, полагано само
--- надополнето: Nov 13, 2011 10:55 PM ---

Ајде бе не се фали, пуштај се :P
Ќе играме утре:)
На некој од вас тројца да не ви се игра?
--- надополнето: Nov 14, 2011 7:30 PM ---
Are you fucking kidding me, па Цитро ме згази ниедна не тепав :( али ај утре ќе ви покажам како се игра, денес не сум у форма т.е. одамна неам играно
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
17.823
Поени од реакции
21.934
Ајде, ќе креирам јас.
 

Doc Holliday

Модератор
Член од
5 ноември 2010
Мислења
4.814
Поени од реакции
3.855
Има заинетерсирани за да мевнеме малце билијардче,било на миниклип,било на гренд билиајррд?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom