Некој за GrandBilliards турнир?

Doc Holliday

Модератор
Член од
5 ноември 2010
Мислења
4.814
Поени од реакции
3.855

Зајче

Бело, и тоа!
Член од
13 септември 2008
Мислења
3.335
Поени од реакции
3.945
Ај со мене некој на миниклип:(
 

Doc Holliday

Модератор
Член од
5 ноември 2010
Мислења
4.814
Поени од реакции
3.855
Сака некој да одиграме некоја партија?
За грандбиљард мислам.
Како ти е грандбиљард никот,и што сакаш,8 бал,или 9 бал?
--- надополнето: Nov 13, 2011 10:15 PM ---
Ај со мене некој :(
ај и со тебе,ама на ке сакаш ? :D
Океј,кажи ми го никот :)
 

Зајче

Бело, и тоа!
Член од
13 септември 2008
Мислења
3.335
Поени од реакции
3.945
Како ти е грандбиљард никот,и што сакаш,8 бал,или 9 бал?
--- надополнето: Nov 13, 2011 10:15 PM ---

ај и со тебе,ама на ке сакаш ? :D
Океј,кажи ми го никот :)
Aj уклучи се ќе те најдам
 

Kajgana Shop

На врв Bottom