На крајот на денот, кој е вистинскиот начин за одмор и релаксација?

Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Тоа што ме релаксира= опушта.
Тоа што ме релаксира, тоа и ме опушта и сигурно би го практукувал во тие небашнајсјајни сутуации. И на крајот од денот, и наутро, и кога и да се најдам во нив.
Тоа што ме релаксира=опушта сигурно не е да изигравам твоја сенка и да отворам секој твој нов пост/тема, за да видам дали е двоен/двојна.

аааа
бббб
цццц
позз
 

bella

*HOT*
Член од
8 јуни 2008
Мислења
407
Поени од реакции
27
кога не мие денот,гледам да го направам да ми биде денот,кога ке осетам дека нешто ми шкрипи,тогаш малце блаце,малце цигарче,малце ке си полежам и како нова сум!зш да се нервирам бадијала,губам лепота бе!:wink:
 

jkd

one name one country united macedonia
Член од
13 септември 2007
Мислења
1.261
Поени од реакции
27
па дефинитивно добар тренинг ме враќа во живот без разлика дали теретана или лупање во вреќа или трчање а богами и добра оралка уфффффффф :nesvest::nesvest:
 
Член од
6 јули 2008
Мислења
13
Поени од реакции
2
se opustam so dobro muzice,dobra kniga ili si ja polnam kadata i uzivam :smir:
 

head

ЧОВЕКОТ СО МАЛО ТЕЛО
Член од
15 септември 2005
Мислења
1.361
Поени од реакции
513
Едно две три партии ...
Vinning 11 на плејстејшн , или пак ќе си пуштам понекоја серија Star Trek , House MD :tv:
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Најдобро ми е кога ќе се истрчам онака додека не папсам...може да помогне и прошетка и кафе ама трчањето ми е најефективно
 

Sk girl

Not Perfect
Член од
6 јули 2008
Мислења
431
Поени од реакции
15
Najmnogu me opusta legnuvanjeto vo krevet, sama so kafe ili cokolado nekoe vo raka, dobro filmce i se taka duri ne zaspijam:pipi:
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Добри друштво или ако е недостапно некоја занимација
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
385
Поени од реакции
18
цигара, кафе, компјутер, или седење надвор со друштво и играње карти, смеење со нив, а може и да гледаме некое добро филмче. али во секој случај највише сакам кога седиме надвор:)
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
Седење на масата во двор и решавање крстозбори:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom