Нај кул место за излегување во вашиот град!

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Б-52 и селект.За на кафе екстрим.
 

Clen 7

Од Форумот
Член од
5 јуни 2007
Мислења
2.843
Поени од реакции
360
За кафичиве незнам.Си седам јас у Mango у населба секој ден:) Иначе најкул место си е Colosseum. Ама четврток и сабота. Највише ми се се свиѓа ради музиката и самиот изглед на дискотеката НЕ ради шема некоја.
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
Член од
2 март 2008
Мислења
5
Поени од реакции
0
KOJ NE BIL I KOJ SAKA LATINO MUZIKA MU GO PREPORACUVAM KUBANSKIOT KAFIC DEL MEDIO ILI PORANESNO DALI
 
Член од
4 август 2007
Мислења
60
Поени од реакции
1
la bodegita del medio...ne sum bil ama vikaat mn zakon deka e....ina4e za mene new age
 

LostGhost

Invisible
Член од
20 јануари 2008
Мислења
252
Поени од реакции
1
Штип - Ice,,додека сум за виќенд дома а инаку кога сум у Скопје Coloseum ili Hard Rock
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Ај да пишам за Дебар:Фусион и Зогу.

Скопје кај ке ти свирне :Колосеум и од кафичиве сегде Рамстор ваму таму
 

СтрумичанецО

infinite harmonies...
Член од
21 март 2006
Мислења
506
Поени од реакции
46
јас од шо сум разочаран од тава шо се дешава у Струмица навечер , кафански човек станах.
иначе по природа слушам сосем трет вид на музика (гледи потпис), ама нема теорија некој DJ (шо се викат мочковците шо пуштат музика у Стр) да има макар 5 песни од тии 5000 шо ги имам јас. Они јес да пуштат електронска музика, ама едно исто па исто, некој глупи хаус ефтини песни шо ја "пале" простата маса у Струмица шо владее, шо од 10ипол до 12 сааато стоот здрвани на мааста и чекат да пуштат дара бубамара и дигат чааште, кршат стакла и рпаљето си префрљат меѓу них, а и се тепат често. единствено до саа еднач саалам си имам поминано на излеване как шо си го замислувам, тава беше Селект , минатото лето , на Смирноф Парти,дено беше четврток, значи без ного гужва , не дека беше којзнаа шо, ама Селект у петок и сабота е тешка сељачана станано, од 50 маси у баро, на 20 маси има по 100 човека и смрде на мишки и др. телесни течности шо го праат неподносливо "журкането??". значи , моментално најфини места за излеване , јас девојчето и друштвото у (риболовно друштво)Бистро, 15 души јадаме и пииме додек не ни доо на грлото тава шо сме го внеселе, сметка 2000 денара, па после кој как е расположан на дека ќе ја фане.
иначе со душа чекам да се стопле уште малко, за 2-3 недели, кој сака ќе ме најде на фак, и цело лето ќе сум тама, како и до саа шо ја прааме 3-4 години уназад.
значи, излеване у Струмица, мајнејте тии митове најјак ноќен живот, најјаки женски, ако сте такви избирливи и критички настроони, как јас шо сум, на фак, у парко/градинката, Бистро, Либра, Холидеј, добро друштво, пиво чипс кикирики(вакумирани) и нешто благо.
тенкјуверимач
 
Член од
5 ноември 2007
Мислења
67
Поени од реакции
1
Кочани - Club Caffe Manaus. Веќе 5 години постое и веќе 5 години е најдобар.
 

bezobrazna

...Paste
Член од
7 август 2008
Мислења
440
Поени од реакции
27
па нема кул места... кај нас за да си кул треба да го знаеш тој на врата за да влезеш на демек кул место (накоја од дискотекиве).......
затоа практикувам помирни места т.е. кафулиња.
insomnia,kartel.ciao дефинитивно топ места у градов.
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.682
Поени од реакции
11.056
"3та смена" кај Стела на тревникот :pos:
 

KGB

^ KaGeBe ^awp^
Член од
15 јануари 2008
Мислења
625
Поени од реакции
6
Tergovski. Garden ziva muzika ajmoooo !:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom