Нај кул место за излегување во вашиот град!

Член од
1 ноември 2008
Мислења
7.396
Поени од реакции
1.880
еднаш пишав дека кај нас најкул место е Gravity ама сега се прашувам дали воопшто кај нас постои ноќен живот, се е тапа ништо не се променило последниве 3 години, а некаде богами и 10
 
Член од
6 февруари 2008
Мислења
1.272
Поени од реакции
229
еднаш пишав дека кај нас најкул место е Gravity ама сега се прашувам дали воопшто кај нас постои ноќен живот, се е тапа ништо не се променило последниве 3 години, а некаде богами и 10
Мене поубо ми е Crossroads :)))
 
Член од
6 февруари 2008
Мислења
1.272
Поени од реакции
229
Во право си за то :). Мада во cross само на кафе ојме, ако е за пиење купуваме и по гимназијана, домон или в кале. :)
 
Член од
1 ноември 2008
Мислења
7.396
Поени од реакции
1.880
епа видиш немат каде затоа не ми се идет за викенди ваму
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Sega kaj nas otvoren e nov kafic....MELODY i super je
 
Член од
25 јануари 2009
Мислења
12
Поени од реакции
2
abe spored mene najbolje bese vo park onaka sedis si picis pivo i pukas seir na glupi smizli :)
no bidejki sega sekoj vtor pocna da iskaca vo prakot i stana javna birtija taka da nema bi rekol deka ubavo mesto e.
a posle parkot najubavo mesto e castro i chelsea pub
 
Член од
3 септември 2009
Мислења
8
Поени од реакции
1
Zdravo Makedonci!:helou: Sakam da znam da li u Skopje ima nekade Tose Proeski night- vecer vo koja se slusat pesni samo od Tose. Ve Blagodaram od srce. Pozz od Bugarija. :)
 
?

..........

Гостин
Нема такво место во моето Кавадарци бедно е навистина жалосно:kesa:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
Во право си за то :). Мада во cross само на кафе ојме, ако е за пиење купуваме и по гимназијана, домон или в кале. :)
А од кај си ? и колку ви се движат цените на пијачките по локалите ?
 
Член од
13 април 2008
Мислења
7.589
Поени од реакции
6.945
За на кафенце, онака опуштено, чилаут .. Без разлика ден/ноќ ДЕФИНИТИВНО Екстрим. :3:

А за вечерни (особено викендашки) излегувања, најдобро место со најдобра жива свирка е кафаната Либра :cug:, тоа е за оние кои се по кафаните и цајките, а за оние на кои гласната електронска музика и гужвата им се приоритет, тогаш Селект им е ќец на десетка. :wink:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom