Најубавите места за секс во Скопје

Mile Vuna

Majstor
Член од
21 јули 2011
Мислења
68
Поени од реакции
94
Vodno e dobro skroz tamo gore pa desno. Ama znaete li kolko e zaebano k'd ve fati policija, a ti se mandas....abe ugol gol :noze: :facepalm: , nadvor ladno i stois pred dzandara i pravis se glup. :confused: Za snasku pa da ne zboru, ona e od skopje..... ke gu zboriv.... greota :sneaky:
 
N

NikolaMKD91

Гостин
Сигурни места за секс преку ден:

5. WC-то на приземјето/подрумот во ТЦ Соравиа! Совршено изолирано без многу движење. Вратите се одлично направени и сите се заклучуваат. Хигиената е на одлично ниво. Топ место. Слични WC-ња со одлична хигиена се оние во Тера Нова, најгоре.
Дечки да ве прашам колку се безбедни вецињата на приземје во Соравие за секс сега? Мислам, ве прашувам дали ако влезам таму во некоја кабина со девојка нема обезбедувањето да ми чукне на врата и да ми рече, дечки ало шо правите, видовме на камера дека сте внатре ( бидејќи на влезовите од тоалетите има камери). Има ли некој досега искуство со секс во тие тоалети ?
 
Член од
29 август 2012
Мислења
85
Поени од реакции
18
Ќе може ли некој да ми објасни малку подетално кај се наоѓа ПАРК ШУМАТА ГАЗИ БАБА ? Цело време слушам за неа, а незнам каде е.
 
M

Muranyi

Гостин
Ќе може ли некој да ми објасни малку подетално кај се наоѓа ПАРК ШУМАТА ГАЗИ БАБА ? Цело време слушам за неа, а незнам каде е.
Кај ПМФ,али тоа ти е многу лош избор.
Сиротата ти,слушаш,а немаш отидено,мора да ти е многу мака:X3:
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
3.831
Поени од реакции
3.616
Кај Балканика на паркингот позади..секој ден има по 5-6 коли у грмушките или на паркингот а викенд знаело и ред да се чека..
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.267
Ќе си најдеш добро ситуирана стамбено обезбедена госпоѓица и ќе си клецкаш рает а во паузи ќе си мезиш салата пијуцкаш ракија гледаш ТВ сурфаш од нејзиниот лаптоп..... дури и патот до СК ќе ти го плати.
--- надополнето: 27 октомври 2013 во 13:48 ---
А што е тоа ПМФ ? Иначе машко сум :pos:
има овде мажи на кои нема да му смета дека си машко ко ќе те повикаат да ти покажат места за секс низ СК
 
Член од
29 август 2012
Мислења
85
Поени од реакции
18
Значи не ми е за секс. Работава ми е каде се наоѓа поточно Парк Шумата Гази Баба :mad:
 

Natural-girl

Morphine
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
5.246
Значи не ми е за секс. Работава ми е каде се наоѓа поточно Парк Шумата Гази Баба :mad:
За учење му било.:icon_lol: Природно математички факултет.
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.881
Значи не ми е за секс. Работава ми е каде се наоѓа поточно Парк Шумата Гази Баба :mad:
Абе качи се у такси и речи му на таксистот вози ме у парк шума гази баба, кога ќе стигнеш таму ќе му даеш еднаш да ти го опне и готоо ќе си имаш потполно доживување.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom