Најубавиот бакнеж

*pumpkin*

addicted to blue
Член од
28 август 2008
Мислења
716
Поени од реакции
23
секој бакнеж со сонцето мое ми е убав, но најубави се оние кога се немаме видено по неколку дена!!!!!бакнеж кој нема да го заборавам е оној вечерта кога се смиривме....бакнеж кој значеше почеток на нешто ново и убаво, сладок, искрен и долгоочекуван:back::back::back:
 

iis

Mraf4i
Член од
12 септември 2007
Мислења
432
Поени од реакции
16
Најубавиот бакнеж со дечко ми на 28 декемврии 2007 година во 01:00 бешеееееее многууууу убавооооо ммммммм
 

Sk girl

Not Perfect
Член од
6 јули 2008
Мислења
431
Поени од реакции
15
Najubav baknez mi bil koga za prv pat se razbudiv do moeto zlato koe najmnogu go sakam, koga go vidov kako pospano me gleda so negovite ocinja i me bakna...nezaboravno i najslatko
 

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.358
Поени од реакции
1.390
Не памтам најубав бакнеж.Сите ми се некако поинакви,различни кој бил најубав стварно не памтам:nesum:А најнеубав ...ми се чинит секогаш ќе го памтам тој бакнеж:pov:
 

Sally

Paranoid android
Член од
22 август 2008
Мислења
1.279
Поени од реакции
170
Хмм...Најубавиот бакнеж...лани некаде, месец октомври:). Иначе најлошиот бакнеж никогаш нема да го заборавам, катастрофа:kesa:
 
Член од
25 ноември 2008
Мислења
18
Поени од реакции
0
Лоши..има милион,..ама повеќе се најдобри..МмМ...I wanna be kissed by you while I'm dying..:uvo:
 
Член од
12 октомври 2008
Мислења
1.945
Поени од реакции
89
Најубавиот бакнеж ми се случи лани на 36-ти Август...
 
Член од
24 ноември 2008
Мислења
4
Поени од реакции
0
hmm najubav baknez .... pred 2 godini so maskoto sto najmnogu go sakam . :back:
 

tomislayer

Елегантно дебел =)
Член од
18 ноември 2008
Мислења
1.482
Поени од реакции
82
Со бившата на нејзиниот брдеј точно у 12:00 :)
 

kod

Член од
2 април 2008
Мислења
1.113
Поени од реакции
86
Најубав бакнеж...
Мај 2008 година, 5 часот наутро...
Прв(со тогашниот дечко мислам), страмежлив, поминување од нежност кон страст... Препрепреубаво ми беше! :pipi:
Никогаш нема да заборавам на таа вечер... Тоа утро поточно. Најубавиот ден до сега. Го памтам секој бакнеж, секој поглед, секое гушкање...
 

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.358
Поени од реакции
1.390
Не памтам најубав бакнеж.Сите ми се некако поинакви,различни кој бил најубав стварно не памтам:nesum:А најнеубав ...ми се чинит секогаш ќе го памтам тој бакнеж:pov:
Не сум го паметела затоа што тогаш можеби и го немав доживеано:smir:
Најубав ми беше бакнежот што се случи годинава на почетокот на јануари(незнам точно кој датум).
Со личноста бев повеќе време заедно и не беше прв бакнеж ама беше многу посебен.
Имав баш онака пеперутки во стомакот.Нема да го заборавам тој бакнеж:pipi:
 

Црвено

Am I pissin' u off-fa-fa?
Член од
12 септември 2007
Мислења
1.227
Поени од реакции
81
Не можам да одделам најубав, сите биле убави и посебни во свое време. Со тек на време доаѓале други, навидум поубави кои ги заменувале старите.
 

Desire

Refuse,Resist
Член од
25 декември 2007
Мислења
1.823
Поени од реакции
284
И ја нешто слично како членкава над мене,не можам да одделам најубав од причина што у моментот сите ми биле најубави.Не дека не сум имала некои гадни,имало ама не биле до толку за да се спомнат,биле само полоши од претходните,а и обично не го гледам само бакнежот,го гледам у целост моментот,допирите,однесувањето,целиот “помин“:) и така натаму.
А сега гледано,ниеден не ми бил најубав,имало убави ама не е тоа тоа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom