Најубавиот бакнеж

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Не можам да одвојам, ама ако не го врзувам бакнежот за личноста, туку само поради самиот бакнеж... Ќе да беше тоа еден долг, страсен и сочен бакнеж минатото лето, јули... Дури и личноста не ја памтам толку добро како бакнежот.:)

Иначе скоро со секој дечко со кој сум била и кој ми значел, имам по некој омилен бакнеж... Мислам дека на крајот на краиштата, не е важно каков е бакнежот, туку со кого е.:)
 

OrTacE

мангуп
Член од
28 мај 2006
Мислења
628
Поени од реакции
5
најубавите ми се дешаваат сега а ако треба да одговорам за во минатото и за тоа кој бакнеж го паметам ке кажам дека тоа беше првиот
 

Marinka

~petit etoile dans mon coeur~
Член од
7 март 2007
Мислења
590
Поени од реакции
2
хмммммм, во образ беше од една многу мила личност :back:
Во уста тие не се сметаат, од тие неможам да одвојам еден, ама можам да одвојам личност .... ммммммммм.... :back:
 

JeCILaDy

Move Away
Член од
18 април 2006
Мислења
2.350
Поени од реакции
22
Сите бакнежи се слатки, секој за себе е посебна приказна .. Но само еден ми има оставено многу јак впечаток .. ми се тресеа колената, милион пеперутки ми играа во стомакот .. тоа беше пред една година, со личност што ја сакав најмногу на цел свет.
 

Кртот

Лоботомичар
Член од
19 април 2007
Мислења
653
Поени од реакции
23
Минатото лето....приколка влажни усни со девојката што вистински ја засакав.........
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Ја мислам првиот ми беше најубав...онака или дека беше прв што знам само знам дека ќе го памтам :kesa: оооо се разнежнив :pos:
 

Necrophilia

Night date without obligations, one night only
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
најубавиот бакнеж... (размислувам веке 2/3 мин...)
Со Анастазија пред помалце од година дена. Мислам дека беше 7-8 Август, се врати од Франција после цел месец отсуство од мојот живот, но присуство во моите мисли.
Го чекавме со недели, денови, часови тој момент повторно да се видиме... цела таа ноќ не спиев ја очекував да ми се јави и да ми рече Дојдов дома! Сабајлето во 10 часот кај неа пред зграда... посилно чувство од оргазам беше... првиот допир после толку време, првата прегратка... кога се бакнавме ми дојде толку силно чувство во стомакот што не знам како да си го објаснам, да си го претставам... како да ке ми експлодираше срцево... неколку минути после тој бакнеж неможевме и двајцата да се освестиме...

чудна работа е љубовта...:toe:
 

Мармеладова

Tale of the inexpressible
Член од
21 април 2006
Мислења
1.743
Поени од реакции
184
пред 1 година, на молот, и беше долг бакнеж со вкус на чоколадо
 
Член од
14 април 2007
Мислења
793
Поени од реакции
6
дефинитивно првиот бакнеш со некој што го сакаш или пак ако го немаш долго време видено и кога ке дојде леле... ке летаат искри,урагани,замјата ке се помрдне од бакнежот:uopliuyt (забегав малце ја ама така мислам) :lkoowqe
 

^Cutie^

*Charming Princess*
Член од
22 март 2007
Мислења
869
Поени од реакции
1
Скулгрл напиша:
Како може да памтите поединечен бакнеж бе?:pos:
Мене сите ми се најубави, секој посладок од предходниот.:)
Абе точно оти секој е посебен на свој начин...Ама едоставно некој ти остава впечаток, нешто шо не можаш да го забраваш...Инче и јас ги памтам сите...Ама кажувам кој ми е бил највпечатлив..А со секое дете си иде нов впечаток, нов бакнеж... Фала Богу :):):):):helou:
 
Член од
20 јуни 2007
Мислења
20
Поени од реакции
0
ne pamtam poseben baknez gi imalo mnogu so taa licnost,ama vo celina dosega podobri nekoj ne uspeal da mi dodeli.:pipi:
 

Dragana <><

Daydreamer
Член од
18 јуни 2006
Мислења
1.130
Поени од реакции
8
Ммм....најубав...па беше пред едно месец дена во Левел:)lud:). Со типот се имав мувано неколку пати, и ми се свиѓаше али јебига тогаш беше тоа. Дефинитивно нај нај најубавиот бакнеж до сега. Ммм:love2: мх мх
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
1.852
Поени од реакции
1.382
првиот секако !!!!... еххххх : P
 

Necrophilia

Night date without obligations, one night only
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
Sp4wN- напиша:
првиот секако !!!!... еххххх : P
првиот ми беше најгрд бре!!! некам ни да се потсекам на него, ама не се ни заборава... у пм.
Almighty Nane напиша:
дефинитивно првиот бакнеш со некој што го сакаш или пак ако го немаш долго време видено и кога ке дојде леле... ке летаат искри,урагани,замјата ке се помрдне од бакнежот:uopliuyt (забегав малце ја ама така мислам) :lkoowqe
да тука се согласувам и тој ми беше еден од најубавите, но негативна работа кај мојот прв бакнеж со жената што вистински ја љубев беше тоа што го направивме на кладба и се плашев после тоа сеир дека ке ми маваат. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom