Најубава форумџика за 2014 [ГЛАСАЊЕ]

И фрлив мерак на?


  • Вкупно гласачи
    367
  • Гласањето е завршено на .

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.996
Поени од реакции
84.526
И еве после многу расправии конечно заврши и овој крајнои битен натпревар за иднината на човештвото, со среќа нека и е наградата на Олимпија, паметно нека ги потроши 10.000 евра што ги добива победникот на овој натпревар.

Сега кога веќе заврши овој натпревар можам полесно да спијам.
 

BiG_kIsS

You talk too much... Let me shut you up
Член од
4 септември 2007
Мислења
3.414
Поени од реакции
2.923
Честито @Олимпија :pipi:

Јас да си кажам дека си се осеќам ко победничка исто така, зашто победничката за мене гласаше :P

It was fun. Mostly :D Се гледаме наредна година, можда :D
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.066
Поени од реакции
6.682
честитки до победничката, ај до в година здрави живи весели и - пролешпшани уше поЌе :love:
 

Rokko

SiFU 師父
Член од
30 мај 2014
Мислења
714
Поени од реакции
299
Честито за победничката, ама @Фокси, како и @Agda Beata се поим за жени :angel:. Тоа е што да се прави кога повеќето се неискусни и незапознале доволно жени и незнаат што прават. Простете им ! :D

From the 1st place of liquid darkness, within the 2nd place of air and light, she set down the following record with its mixture of fact and truths and memories of truths and its direction toward the 3rd place, where the starting point is myth. (Толку иам)
 

kooperativa

Г-ин Пола Милениум
Член од
2 октомври 2012
Мислења
7.633
Поени од реакции
8.601
Заврши натпреваров? Олимпија е победник? Е па четито Олимпија, со гордост да ја носиш титулата на најубава кајганџика. Многу добротворни акции да направиш, насмевки на децата да носиш, животните во золошка да имаат подобри услови за живот, ....... и се' така со ред :D
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
Конечно, после толку драми од типот на бришење гласови, рестарт на гласови, гласачи неактивни од 2008ма и свежо регистрирани, многу контроверзии и ремет, победата отиде во рацете кои највеќе ја посакуваа! :bravobe:
Честитки за победничката! Да живее Македонија! :smirce:
:icon_lol:

Им благодарам на сите оние кои гласаа за мене и огромна почит од мене за вас, што не потклекнавте под притисоци, бевте објективни и гласавте фер и демократски .:cuc:
It was а fun ride! :D
 
Последно уредено:

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.183
Поени од реакции
34.407
Конечно, после толку драми од типот на бришење гласови, рестарт на гласови, гласачи неактивни од 2008ма и свежо регистрирани, многу контроверзии и ремет, победата отиде во рацете кои највеќе ја посакуваа! :bravobe:
Честитки за победничката! Да живее Македонија! :smirce:
:icon_lol:

Им благодарам на сите оние кои гласаа за мене и огромна почит од мене за вас, што не потклекнавте под притисоци, бевте објективни и гласавте фер и демократски .:cuc:
It was а fun ride! :D
1.gif
 

Kajgana Shop

На врв Bottom