Најубава жена во светот (со фотографии)

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Види го ЕДИПОВЕЦ НИЗАЕДЕН, СРАМ ТЕ БИЛО. Како тоа мајка ти?? А???

Туку стави слика, кој знае, можеби нам ќе нисе допадне и ќе гласаме за неа. Ама ти, никако!! :lol: :D :lol: :wink:
 
Член од
26 мај 2005
Мислења
60
Поени од реакции
1
Stani od trevata be konju!
Pa sigurno ne e majka ti (se gleda od izlozenoto).
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Iris напиша:
Divine jas voopshto ne sum nervozna, samo mi smeta koga nekoj mi se obrakja so "ma". Mislam deka ne e uchtivo.

Za devojki i zheni normalno deka ima mn ubavi, ne mozhe da e edna...
Лиса, добро барем ти ме укапира ... како може некој да каже дека Мег Рајан и Сандра Булок не се женствени и природни и дека се експонираат многу??? Баш за тоа ги сакам јас, дека се спротивно од тоа ... ама ај ...
Иначе Ирис, баш поради твојата реакција на моето "ма" ми изгледаш многу нервозна нешто ... има различни значења тоа "ма", а ти одма се фати за она полошото ... тоа ти кажав не е мој проблем, само не мислев ништо навредливо да кажам. Лиса ... ајде слики да си ставаме :lol: :wink: п.с. Баш ме интересира наредниве колку ќе и се "вештачки" на Ирис, мене не ми се ... :lol: :lol: :P







Ако е Ума Турман, поприродна од Селин ... незнам ... ај после уште некоја :lol: :wink:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Море, Едипе!! Не лежи никој на трева, тревата се пуши, ти текнуе!!
Камо слика од мајка ти?? КОга веќе ја фалиш. Ние сите што некого фалевме, слика му стајве, ти, јок. Па ајде, да видиме, суд да дадеме!!
 
Член од
12 мај 2005
Мислења
289
Поени од реакции
11
Леле, ЕЈ... на кој му текнало да става слика од Селин Дион во најубави жени.. :lol: :lol: :lol:
 

Iris

Ruzha, ruzhica...
Член од
29 април 2005
Мислења
278
Поени од реакции
7
Divine, mene me uchea doma deka upotrebuvanjeto na "ma" i "be" vo rechnikot nemozhe nishto drugo da znaci osven nekulturno odnesuvanje. :wink:


Nazad na temata, Claire Forlani mi e edna od omilenite glumici (a posebno mi e draga zoshto mi kazhale deka licham na nea :oops: ). Isto taka dosta prirodna, spontana i nezhna.

p.s. Ova za Divider poshto se osudi da "pogagja na slepo" za mojata pojava. :roll:
 

A__

Супер модератор
Член од
16 март 2005
Мислења
4.847
Поени од реакции
10.183
Потполно се согласувам со Ирис, и мене Клер ми е омилена глумица, а и една од најубавите. Ирис, навистина личиш на неа? :oops:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Леле како можев да ја заборавам ... морам тука да те поддржам дека ептен ја сакам ... иначе јас ја сакам Брук Шилдс дека на неа сум личела јас ... све глумици сме значи супер ... него Ирис, ти не доаѓаш утре???
Да си ставам и јас сликиче од душичкава ...






 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
1.952
Поени од реакции
14
наташа изгледа секој си има различен вкус за тоа што е убаво а што не. според мене стрит оф даблин направи неколку утки но тоа си е нејзино право :)
 
Член од
12 мај 2005
Мислења
289
Поени од реакции
11
natasa напиша:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
извини, многу ми беше смешно.... искочи дека Џенис е зависник од кокс, (вид јаглен) :lol:

А што има алкохолот врска со убавина? Не е убав само некој што изгледа како да не излегол две години од козметички салон.. Вистински убави се тие кои на прв поглед не ги ни забележуваме, според мене барем :wink:

Не е битно.. занм дека никој нема да се согласи.... Ај идам ја да си отворам топик за хипици, се инспирирав сега :arrow:
 
Член од
22 април 2005
Мислења
2.492
Поени од реакции
1.120
Најсимпатичното створење за мене..







Имам и цртежи дома од неа..

Колин Хаскел

Ако некоја личи на оваа нека ми се јави :D :D

Има една во Скопје иста е ко Колин
 
Член од
12 мај 2005
Мислења
289
Поени од реакции
11
ДЕВОЈКАВА Е ПРЕКРАСНА!!!

Да оставам број ако некоја личи на неа..? :D

Која е таа од Скопје што личела на неа? Кажувај :twisted:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom