Најубава Македонка! (со слики)

T

trilobite

Гостин
Ете.
Ама ова важи за најубава унутар МК.За надвор од Мк не праиме муабет..:icon_razz
 

Наташа Радио Милева Мара

Проф. Др. Маг. Мами
Член од
29 април 2005
Мислења
3.835
Поени од реакции
1.118
trilobite напиша:
Ете.
Ама ова важи за најубава унутар МК.За надвор од Мк не праиме муабет..:icon_razz
Надвор друга лига игра како Реал Мадрид...итн...:nejnej:
Имаме ние и поубави чупиња ама ете не се во можност да ги видиме:)
 
Член од
6 јуни 2006
Мислења
280
Поени од реакции
5
Ima li nekoj sliki od Emilija Pendeva,devojkata sto bese na spotot na pesnata lejdi na Tose?
Dajte nekoe linkjce itno e...:)
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
*ANE* напиша:
Ima li nekoj sliki od Emilija Pendeva,devojkata sto bese na spotot na pesnata lejdi na Tose?
Dajte nekoe linkjce itno e...:)
мислиш на:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Мене ми е најубава ќерка ми.
 

[MkD]Scout

~Fade to Black~
Член од
28 јануари 2007
Мислења
1.485
Поени од реакции
9
уф уф се изгорев...до сега само сара леши и каролина не ми се по кеиф...со катарина заедно сме биле по извиднички акции и супер изгледа..елена ристеска ја знам од времето кога татко и ја учеше да вози точак (пред 2 години на паркингот у ново лисиче) и ама ич не делува убаво...марија васиќ ми е комшивка и добра е ама носот и е како трета смена у бурекџилница позади шанк...али она има сестра Бојана се вика..на времето беше грдото пајче у маало али сега е дефинитивно убавица..неам нажалост слики ..али како и да е има што да понуди македонијава..
и стварно треба да пратиме нешто што е убаво по светов а не анорексични искомплексирани „манекенки”...

поздравинела
 
Член од
9 март 2007
Мислења
483
Поени од реакции
6
стварно треба да пратиме нешто што е убаво по светов а не анорексични искомплексирани „манекенки”...

Go poddrzuvam gore navedenoto!!!!
Pa makedonija ima navistina mnogu ubavi devojcinja,dajte da pratime nesto salam.....
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
ramada напиша:
стварно треба да пратиме нешто што е убаво по светов а не анорексични искомплексирани „манекенки”...

Go poddrzuvam gore navedenoto!!!!
Pa makedonija ima navistina mnogu ubavi devojcinja,dajte da pratime nesto salam.....
Немора да праќаме, можеме и само да ги истакнеме колку да се види што е каде е ...













Несвести бре ... дури и позирањето не им е слаба страна ... само за модели се родени, само за модели!:nemoguce: :kiss:
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.375
Поени од реакции
7.593
Ева Нединковска
 

Cute

I'm your exotic girl
Член од
1 мај 2007
Мислења
34
Поени од реакции
0




Јас мислам дека Каролина и Катарина се најубави и најзгодни, а за Елена : ја видовте ли само на гласањето на Македонија за евровизија, кај се изглупира и многу беше грда, а Катарина и Каролина се природни лепоти.
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Делукс, зошто да не сме егоистични кога со право сме тоа? Да не имаш некоја замерка на мојот избор? Штета ако е така ... тоа би значело дека немаш вкус ... ништо лично, ама така му доаѓа.
Еве јас да си ги додадам лепотиците наши кои вчера немав време, а на кои им се воодушевувам ... за инат де ...:pos2:








Има и мажи тука, но мака ми е да ја сечам сликава ... :vozbud:





Убајни, убајни ... :vozbud:
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Vistina nasite kajgandzijki forumdziki se prirodni lepotici:vozbud::smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom