Најубава Македонка! (со слики)

АуРоРа

Засекогаш
Член од
15 мај 2005
Мислења
1.109
Поени од реакции
15
gerard напиша:
Каролина е убава и егозотично лице има.. ама од кога се фати со оној син му на Аркан ..не ја можам од тогаш! ОДВРАТНА МИ Е!!
Е аман шо има врска Аркан јуниор со лепотата? Не се огрде таа дека се фати со него,бреееј,убавината си е убавина :arrow:
 
Член од
23 јануари 2005
Мислења
1.000
Поени од реакции
8
AuRoRa напиша:
... А кажи ми сега нешо повеќе за летот,мене се ме интересира за Каролинчето :twisted:
Abe sto da ti kazam, edna stujardesa im faleshe pa Karolincheto ja prevzede rabotata vo svoi race... Dojde da mi sipe kafe i jas namerno se poturav na pantalonite (na intimniot del - stara finta shto pali sekojpat!) i napraviv demek e nejzina greshka. Znaesh kako e koga si stujardesa - nonstop nasmeana i sekogash patnicite se vo pravo. Vide ne vide zema i pocna da me trlja - demek ke se isushelo shto ti ja znam. Ne bidna toa i produzivme vo pilotskata kabina, onaka ja optegnav na sofersajbnata :D


aj dosta ti e sega za Karolincheto 8)
 
Член од
22 април 2005
Мислења
2.492
Поени од реакции
1.120
Еве ја уште еднаш најубавата (според мене)













На оваа слика ми е неверојатно убава.. како од бајка


Имам уште ама јас мислам дека е доволно за оние кои не ја познавале доволно..
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Леле колку е најубава! Браво, браво ... ама мене ми направи проблем паднав во депресија сега ... мамата! :( :P
 

АуРоРа

Засекогаш
Член од
15 мај 2005
Мислења
1.109
Поени од реакции
15
VeGaS напиша:
Abe sto da ti kazam, edna stujardesa im faleshe pa Karolincheto ja prevzede rabotata vo svoi race... Dojde da mi sipe kafe i jas namerno se poturav na pantalonite (na intimniot del - stara finta shto pali sekojpat!) i napraviv demek e nejzina greshka. Znaesh kako e koga si stujardesa - nonstop nasmeana i sekogash patnicite se vo pravo. Vide ne vide zema i pocna da me trlja - demek ke se isushelo shto ti ja znam. Ne bidna toa i produzivme vo pilotskata kabina, onaka ja optegnav na sofersajbnata :D

aj dosta ti e sega za Karolincheto 8)
...,,И кога се разбудив во авионот целиот бев испотен,, - фала Вегас, само изгледа го заборај овај дел од приказната :lol:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.417
Темава ја активирам после неколку месечна пауза. Сигурно од тогаш се изменети многу работи. :wink:

За поновите членови (а и за постарите што не се искажале...) - Која според вас е најубавата девојка во Македонија?

Чекам слики и коментари.
 

TargeT

Сериозен СУМ
Член од
13 јануари 2006
Мислења
777
Поени од реакции
6
Убавината е релативна работа, а во Македонија има многу убави девојки, затоа неможам да се одлучам само за една.
 

city

Модератор - технократ!
Член од
1 март 2005
Мислења
2.780
Поени од реакции
276
дефинитивно Катерина, најубава. исто има една девојка кој ме бендисува не можев да ја најдам со слики се вика Маја Ружиновска ја има на рекламата: што пелистерка имате, после на една реклама мислам дека за Лунабела беше, доста добра девојка
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.417
Петра, башка на српски напишано... Петра е некој наш модел?
 

Zbratko

The Shrink
Член од
3 јануари 2006
Мислења
875
Поени од реакции
17
Acid напиша:
Петра, башка на српски напишано... Петра е некој наш модел?
Paaa Petra e Makedonka (naturalizirana Slovenka) ... se racuna toa :)
ne e srpski nego slovenski :)

A Bitch toa ke da e ljubovta moja ;)
 
Член од
28 јануари 2006
Мислења
260
Поени од реакции
2
NAJUBAVA MAKEDONKA-JELENA OD AERODROM OD KAREV!ZA ZAL NEAM SLIKI ZA DA VI POKAZAM SO E LEPOTA
 

Zbratko

The Shrink
Член од
3 јануари 2006
Мислења
875
Поени од реакции
17
M.C. напиша:
NAJUBAVA MAKEDONKA-JELENA OD AERODROM OD KAREV!ZA ZAL NEAM SLIKI ZA DA VI POKAZAM SO E LEPOTA
Nisto brat dok ne vidime slika ne se racuna :) Inace ti veruem deka za tebe e najubav cura u MK;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom