Најубава Македонка! (со слики)

USB

Unforgiven
Член од
11 мај 2007
Мислења
241
Поени од реакции
0
Elena e zakon ... Ne znam poubava i poseksi devojka od nea :icon_razz:icon_razz:icon_razz:icon_razz:icon_razz
 
Член од
17 март 2005
Мислења
11.493
Поени од реакции
1.587
Eve da vi pokazham edna tetka od mojata familija, odnosno moja kuma. :)))

Se nadevam nema da mi zamerite deka postavuvam sliki od zhena bajgi vo godini, no na vremeto beshe mis na Jugoslavija ili prva pridruzhnichka ne se sekjavam sega, epten odamna bilo...




 
Член од
3 октомври 2007
Мислења
197
Поени од реакции
1
NATALI SO MU BESE POMOSNI4KA NA IGOR DZAMBAZOV U SUPER BINGO PORANO,E SPORED MENE NAJUBAVA MAKEDONKA.
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
Kаква натали бе.ВРСКА НЕМА.Има доста убави девојки.Од помладиве сестра и на Марија Васич(Бојана)е добра.Катерина е убава ама не е ништо посебно.
 
Член од
6 август 2007
Мислења
4.063
Поени од реакции
175
Ива ако таа слика ти е наркомански иглед, тогаш да не ти покажува слики од ЕМО девојчици :pos:
Абе озбилно Елена не е убава.. аман! Од толку убави македонки неа ли ја најдовте ? :nesvest:
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.440
Поени од реакции
7.826
Абе озбилно Елена не е убава.. аман! Од толку убави македонки неа ли ја најдовте ? :nesvest:
Не ја бранеф, само кажаф дека не личи на наркоманка, повеќе ко певаљка од кафана што пеела/пиеле до 5 сабајле и си ја разбудил у 9 од кревет. Што е тука некаде во грдоста.

Инаку Вера Мештеровиќ, некако тешко ми оди барањето слики од неа. Ама најубава е. т.е. има некоја гламурозна убавина.
 
Член од
6 јули 2006
Мислења
117
Поени од реакции
8
lugje sto vi e jas kakvi drugarki bliznacki imam he sum videla poubavi devojcinja sea za slika ne znam dali ke mi dozvolat ni elena ni nikoj ne im e ramen
 

Kajgana Shop

На врв Bottom