Најстар/а најмлад/а партнер/ка

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.170
Поени од реакции
15.981
Здраво, имам 21 година, висок сум, работам, за 2 години ќе најдам подобра работа за 40 000, ќе купам стан околу центар, и би бил поинтересен. Кај би ги нашол тие жени од 25-40? За секс или врска, вие кај ги најдовте во Скопје
На пазар3.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.967
Поени од реакции
35.596
Здраво, имам 21 година, висок сум, работам, за 2 години ќе најдам подобра работа за 40 000, ќе купам стан околу центар, и би бил поинтересен. Кај би ги нашол тие жени од 25-40? За секс или врска, вие кај ги најдовте во Скопје
За Скопје незнам, ама ако сакаш можам да ти дадам контакти од Виница и Македонски Брод.
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
12.322
Поени од реакции
22.610
За Скопје незнам, ама ако сакаш можам да ти дадам контакти од Виница и Македонски Брод.
taman zaedno ke se vselat u stanot u centar... :pos:

nego zaebi toa kazi dali minsk ima dobra sema? 2022 se mislam ako sibam dole dali vredi do minsk da se trkne na nedela dena
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.610
Поени од реакции
11.154
Здраво, имам 21 година, висок сум, работам, за 2 години ќе најдам подобра работа за 40 000, ќе купам стан околу центар, и би бил поинтересен. Кај би ги нашол тие жени од 25-40? За секс или врска, вие кај ги најдовте во Скопје
Ти најди подобра работа и плата, купи стан и кола и нема потреба да ги бараш, они ќе те најдат тебе.
 
Член од
13 април 2021
Мислења
3.129
Поени од реакции
10.475
Здраво, имам 21 година, висок сум, работам, за 2 години ќе најдам подобра работа за 40 000, ќе купам стан околу центар, и би бил поинтересен. Кај би ги нашол тие жени од 25-40? За секс или врска, вие кај ги најдовте во Скопје
Штом ти е во глава тоа дека со 200 цм, 40 000 денари плата и стан во центар ќе бидеш поинтересен, мислам дека треба поракава да ја пратиш на ДМ САТ.
 
Член од
30 септември 2021
Мислења
28
Поени од реакции
58
За Скопје незнам, ама ако сакаш можам да ти дадам контакти од Виница и Македонски Брод.
А од Славонски Брод?
Автоматски споено мислење:

Штом ти е во глава тоа дека со 200 цм, 40 000 денари плата и стан во центар ќе бидеш поинтересен, мислам дека треба поракава да ја пратиш на ДМ САТ.
Ропак е? :D
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.967
Поени од реакции
35.596
taman zaedno ke se vselat u stanot u centar... :pos:

nego zaebi toa kazi dali minsk ima dobra sema? 2022 se mislam ako sibam dole dali vredi do minsk da se trkne na nedela dena
Пиши на гугл Xenia Tchoumitcheva. Се шо е источно од Варшава изгледа вака или близу. :love: :love: :love:
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
12.322
Поени од реакции
22.610
Пиши на гугл Xenia Tchoumitcheva. Се шо е источно од Варшава изгледа вака или близу. :love: :love: :love:

jasno mi e mene toa, rusija ja spartav za svetskovo a u polska sum bil 5-6 pati... mislev kolku e razdvizeno tamu posto bez jazik rusija e teska, slabo angliski zborat a so niv dur se razberes na mkd/srb/bg mesavina pogotovo u guzva prosla vecerta...

onaa na balasevic slabo divanim madzarski... al tecno govorim rukama i perfektno se sluzim smeskom proaga ili tesko?
 
Член од
10 септември 2019
Мислења
85
Поени од реакции
111
Ти најди подобра работа и плата, купи стан и кола и нема потреба да ги бараш, они ќе те најдат тебе.
Фала, моментално немам самодоверба, имам 106 кг, 187 цм. Пред 2 години ослабнав и се запознавав, имаше девојчиња заинтересирани за мене, ги лапав. Чисто за мене ќе си ги подобрам условите, ќе дојдам во форма, ќе облакам алишта да изгледам добро, ќе имам свој стан, добра кола, добра работа, така ќе си ја качам самодовербата и ќе исков
А од Славонски Брод?
Автоматски споено мислење:


Ропак е? :D
Другар ти со 500 денари дневница, југо, пивски стомак, 120 кг сите пички ги ебеш? Ќе се набилдан, ќе заработам пари, кола, стан и ќе ебам пички ми е гајле хахха
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.960
Поени од реакции
17.739
Фала, моментално немам самодоверба, имам 106 кг, 187 цм. Пред 2 години ослабнав и се запознавав, имаше девојчиња заинтересирани за мене, ги лапав. Чисто за мене ќе си ги подобрам условите, ќе дојдам во форма, ќе облакам алишта да изгледам добро, ќе имам свој стан, добра кола, добра работа, така ќе си ја качам самодовербата и ќе исков

Другар ти со 500 денари дневница, југо, пивски стомак, 120 кг сите пички ги ебеш? Ќе се набилдан, ќе заработам пари, кола, стан и ќе ебам пички ми е гајле хахха
Има една реченица што на истокот старите ја употребуваат за вакви као тебе. Ќе направиш од дрво нозе :D
Дел Бој може ја знае, до Радовиш знам дека ја имам слушнато :icon_mrgr:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom