Најстар/а најмлад/а партнер/ка

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.702
Поени од реакции
19.749
Тако фино лепо.Нарочито ако се вика Слаџана тогај е шербет. А тие малце повозразните ги мачкам со чололадо ако не се доволно слаџи. А ти чим немаш доволно искуство тогај има у тебе останато шеќер.
Туку да си тражеш друга сега. Агда веќе ќе биде заузета.
У право си, неможам ни мало прсте да и пикнам, ќе се чека, кај сеа ќе идам други да барам седи мирен.
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Ајде сега, гледате дека влегол во серија последниве 2 години. :LOL:
Не бе, баш напротив. У последните две години сам у нејеб фаза, али така и ми одговара, спиритуалности ради. Драгоцена ми е сексуалната енергија сеа така да ја фрлам бадијала.
У право си, неможам ни мало прсте да и пикнам, ќе се чека, кај сеа ќе идам други да барам седи мирен.
Ќе се снајдеш, а ја сеа морам да станам да се ставам у покрет. Доста ми беше два саата седење мирно дружечи се са космосом.
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.735
Поени од реакции
24.383
У право си, неможам ни мало прсте да и пикнам, ќе се чека, кај сеа ќе идам други да барам седи мирен.
Нема други во време на пандемија, не си играј играчки. Има и други начини, не мора прсте да ми пикаш. :*
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.702
Поени од реакции
19.749
Нема други во време на пандемија, не си играј играчки. Има и други начини, не мора прсте да ми пикаш. :*
Прсте беше за време бременост, сега има пун репертоар.
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.735
Поени од реакции
24.383
Моментално бушам 50 годишна таљијанка, нема раѓано , супер одржавана... мазна е како македонка на 19 .
Јас кога бев во Таљија, се изнагледав убави жени од сите возрасти, одржавани, фини... Целулит? Што е тоа? Срам да те фане.
Затоа па мажите беа очај.
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.863
Поени од реакции
6.370
Јас кога бев во Таљија, се изнагледав убави жени од сите возрасти, одржавани, фини... Целулит? Што е тоа? Срам да те фане.
Затоа па мажите беа очај.
Види , има и убави мажи , штета што грото од тие убави се педери , мислам штета за вас жените :P
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.702
Поени од реакции
19.749
Види , има и убави мажи , штета што грото од тие убави се педери , мислам штета за вас жените :P
Не треба да го глеам, ќе мижам само нека ми збори италијански..
И чекај сеа погоре со раѓањето, ние што сме родиле што мислиш дека ни се вулкански кратер, има вагинална мускулатура, се стеснува и шири по потреба и неколку трикчиња ебаго.
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.735
Поени од реакции
24.383
Не треба да го глеам, ќе мижам само нека ми збори италијански..
И чекај сеа погоре со раѓањето, ние што сме родиле што мислиш дека ни се вулкански кратер, има вагинална мускулатура, се стеснува и шири по потреба и неколку трикчиња ебаго.
Јас дури им реков да зашијат тро повеќе и сега сум лајк а врџн тачт фор д вери фрст тајм.
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.702
Поени од реакции
19.749
Јас дури им реков да зашијат тро повеќе и сега сум лајк а врџн тачт фор д вери фрст тајм.
Убаво си им рекла арно на маса си, нека ти напрат нов химен...
 

LustingVertigo

Snopdan Dogovich
Член од
1 декември 2017
Мислења
753
Поени од реакции
1.007
Јас 9 она 5,јас 15 она 10,јас 18 она 17,јас 20 она 20,јас 20 она 20
 

Kajgana Shop

На врв Bottom