Најсреќен ден?

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.109
10.10.2010
Би Би Си го објави 10 октомври 2010-а за најсреќен ден од првото десетлетие на 21-и век - десетиот ден од десетиот месец на десетата година од векот.
и сето ова "трите десетки" да се се паднат во недела е дополнителна среќа.
 

wild dolphin

Мал човек а голем ждерач
Член од
12 мај 2009
Мислења
1.702
Поени од реакции
229
ништо среќно не видов на денешниот ден, баш денес почина еден наш пријател, така да не верувам во нумерологија!
 

zakaculko

skinhead '03
Член од
24 март 2009
Мислења
201
Поени од реакции
33
малер како мене може ли да има среќни денови???
1.02. 2007 може, прва свирка со бендот и коа го снимивме албумот
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522
најсреќен ден... оу многу има

денот кога се запишав на факултет...
денот кога успеав да го присвојам најубавото суштество на 2 нозе на планетава :)
денот кога прв пат е*ев...

уствари пред се мора да го издвојам денот кога сум се родил.. не сум бил свесен тогаш за тоа и сум плачел ваљда... и онака да не би бил тој ден ништо од горенаведените работи нема дами значеле...
 

Drama Queen

Sky Catcher
Член од
2 септември 2007
Мислења
1.739
Поени од реакции
64
10.10.2010
Би Би Си го објави 10 октомври 2010-а за најсреќен ден од првото десетлетие на 21-и век - десетиот ден од десетиот месец на десетата година од векот.
и сето ова "трите десетки" да се се паднат во недела е дополнителна среќа.
Лажат тие Би Би Си (пцујам во себе)!!! На овој ден ме фати контрола у автобус а баш денот ми личеше на мирен ,недела сите по дома на ручеци ...и не купив карта си седнав позади, идев накај читална, и мораа да влезат ццц :nenene: Освен ова ништо посебно не ми се деси на овој ден !!!

Иначе општо најсреќни денови... не памтам датуми така да ќе кажам кога ги запознав најбитните личности во мојот живот , кога остварив една `тешка` цел , кога за прв пат бев во Белград .... и не ми текнува друго :pipi:
 
Член од
29 октомври 2010
Мислења
34
Поени од реакции
7
04 April 2007 кога се возев со Тошка низ Скопје :-( , мислам дека немаше посреќна личност од мене. Кога си дојдов дома незнаев на кого попрво да се јавам да кажам :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom