Најсекси пратеничка во Македонија

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.228
Поени од реакции
78.826
Весна Бендевска е најдобра помеѓу милфиците :D
Мајко мила, не сте нормални со оваа...

Иначе тоа ти е. Тапа се. И тие што се лепушкасти, џабе им е пошто се оперирани од стил. А бога ми има доста што го имаат комбото - грди и оперирани од стил. У ова болдираново не спаѓаат само Арифи и Шеќеринска со сигурност, другиве поима немаат како што зашто. Типичен пример ти е онаа лепотицана со леопард кошуља.

Мој топ 3 (лична лепота, плус стил)

1 Мехмети (глупа али лепушкаста)
2 онаа со леопард кошуља (глупа али лепушкаста)
3 секретаркана од по горе, Косана (вероватно глупа, плус лепушкаста и не се облекуе толку катастрофално, али па е старичка)

почесно ја спомињам Теута, пошто она једина мање више нешто знае да се облекуе, али па е стара више.

Шеќеринска порано беше поубава, а стилот и е со подеми и падови

Другово не ни заслужуе да биде спомињано на листа за лепота. Нека си гласаат таму, нека си бркаат агенди и нека не се мешаат кај што не им е место.
 
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.498
Поени од реакции
2.779

--- надополнето: Jul 27, 2011 4:55 PM ---
87DBF978136D4646953483C2F3360EA6.jpg


Мене Косана Мазнева ми е ептен онака дама со стил, женствена...ептен секси !!! Мислам дека е Претседателка на Унија на Жени на Вмро !!!
 

The_Red1

значи фактички
Член од
18 септември 2009
Мислења
4.209
Поени од реакции
4.756
I toa. A da ja vidish u zzivo pak. :love:
I koga kje pochne po Strumichki dijalekt da ti zboruva... se topish ko ledena kocka u Coca-Cola. :icon_lol:
:pos:
Ја неам видено уште во живо ама едвај чекам. Ај можеби на есен ке одам на некое кафе со неа. :vozbud::vozbud:

А дотогаш :drk:

:pos::pos::pos::pos:
 
Член од
18 јули 2010
Мислења
278
Поени од реакции
177
Ни Ермира Мехмети не е тоа што беше. Сликата што сте ја ставиле е топ но во последно време се претвори во нешто вакво и изгледа многу постаро.


 
С

сашенко

Гостин
Хахаха да ја видите Ермира Мехмети кога била средно, од алманах, 5 посто од ова не била тогаш :) И не е Мехмети, Мехмед се презивала тогаш :) Кога ќе си дојдам дома ќе го скенирам алманахот на братучед ми.


Уште не си дојде дома бе?Дај мавни скен да видиме како изгледало чупето како младо
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232


Оваа Наташа не беше лоша порано. Ја има на листата, Наташа Савова Салкова...
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Ни Ермира Мехмети не е тоа што беше. Сликата што сте ја ставиле е топ но во последно време се претвори во нешто вакво и изгледа многу постаро.


Se omazi sega, bracni noki neprespani :P
 

Kajgana Shop

На врв Bottom