Најреална игра?

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Aaaa. Mislite na najdobra real igra ........ F.E.A.R. ccc. I ona ne e, ima horrors. Aman be, znaci Company Of Heroes.
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.494
Mafia . Најреална игра што некогаш сум ја играл
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
S.W.A.T. 4 е реална игра а GTA ич не ми е реална
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
38
Поени од реакции
0
Lost planet extreme condition,Crysis iako sega treba da izleze demoto,Bioshock ima interesna grafika ....... ne mi teknuva poveke
 
Член од
25 септември 2007
Мислења
2
Поени од реакции
0
Se registrirav na forumov samo za da te prasam nesto.
Ti MRDNAT li si .
GTA realna igra napises panzer tenk od nebo te utepa po grad 300 klona ke sretnes i covek seta po ulici 3 godini ni spie ni boga moli A i onoj cicko Rej berberot neznam so mu e tajnata od kelav te napravi AFRO...
Koja igra mislite deka e najvistinita.?


mislam deka kako najvistinita e napraena gta san andreas .

zos se e napraeno kako vo zivo si kupvis kuca se presoblekvis ojs da jajs avioni hilikopteri sve ima .ima dobra grafika .
brat u pravo si ja ja zemav ednas ama mi koci u najvise sas sve detalji i rezolucija namaleno.JBG:drk::nenene::nenene::nenene::uvo::uvo::toe::toe::nenene:
... долг цитат за ES: Oblivion...
 

leo

Член од
7 февруари 2007
Мислења
271
Поени од реакции
1
Se registrirav na forumov samo za da te prasam nesto.
Ti MRDNAT li si .
GTA realna igra napises panzer tenk od nebo te utepa po grad 300 klona ke sretnes i covek seta po ulici 3 godini ni spie ni boga moli A i onoj cicko Rej berberot neznam so mu e tajnata od kelav te napravi AFRO...

brat u pravo si ja ja zemav ednas ama mi koci u najvise sas sve detalji i rezolucija namaleno.JBG:drk::nenene::nenene::nenene::uvo::uvo::toe::toe::nenene:

More za toa . za tenkot BRAT KOOOOOOOJ TEEEEE TEEEEERA DA IGRAAS SOOOOOO SIFRIIIIIIII>..
mozes da spies . kako velis ne spie koga spie koga zacuvjes spie 8 do 9 saati. .........

samo za tie dve raboti .
za berberot i ..
lugeto epa brat ako najs nekoja igra da ne se isti lugeto .kazi mi
 
Член од
29 септември 2007
Мислења
325
Поени од реакции
0
Abe nema diskusija GTA e najglupa igra (za mene).Pisuvas sifra oruzje vdzep ti se najduva.!.I to go vikate realna igra ??? LOL:pos2::pos2: c c c c c cc
 

Morbidnio

ај лав вариорс
Член од
17 февруари 2007
Мислења
456
Поени од реакции
1
fifa e najrealna ... drugi porealni retko da najdis
 
Член од
22 јули 2006
Мислења
1.265
Поени од реакции
36
MOH Airborne & BioShock, во однос на тоа колку реално изгледаат :)
 

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.701
Поени од реакции
2.353
ГТА е игрива игра...за за реална да не стане збор, бидејќи скоро све шо се дешава не е реално...мислам џабе ти објаснувам leo ко немојш да ме сватиш, мал си...

инаку реална игра Microsoft flight simulator и SWAT 4
 

Dimo the Fuhrer

Make WAR not Love
Член од
23 август 2007
Мислења
316
Поени од реакции
2
najrealni Arma I OFP kao so pisa overdrajv ama OFP imase dobra grafika za svoe vreme ja doma ja igram uste.

Najrealna moze da bide i GTA IV koa ke izleze

Edna od najrealnite igri za mene e company of heroes
zemi ja ti Faces of War bojle e od COH.i ja vikav deka COH e najbolje ama koga ja zemav Faces Of War mi se smeni mislenjeto.Slicni se i dvete igri ama u FOW nema gradenje baza
 

Kajgana Shop

На врв Bottom